fbpx

Стрижка “вовчиця”: як виглядає наймодніша зачіска сезону

Стрижка “вовчиця”: як виглядає наймодніша зачіска сезону

Якщо ви запитаєте, як знайти для себе актуальний, стильний та незвичайний образ напередодні офіційного літнього сезону, ми вам відповімо – “вовчиця”. Ні, не бійтесь, з популярною в народі творчістю Олега Винника це визначення не має нічого спільного. Мова йде про мікротренд у зачісках, який прийшов до нас із соцмережі TikTok. А, як відомо, там сьогодні народжуються тенденції, які вже завтра захоче повторити весь світ. Тому вивчаємо першими, що таке стрижка “вовчиця” та які її варіації пасуватимуть саме вам.

Стрижка “вовчиця”: як виглядає наймодніша зачіска сезону 1

Якщо намагатись коротко описати стиль “вовчиці” – то це злегка осучаснений та вдосконалений олдскульний маллет, про який ми вам розповідали раніше. Як і попередній тренд, ця стрижка полягає у тому, аби мати більш коротке волосся зверху та довші і проріджені пасма знизу, по довжині. Але на відміну від маллету, “вовчиця” не потребує аж ультра контрастного переходу довжини та зістриженого волосся навколо вух. А ще головною ознакою “вовчиці” є багатошаровість та невеличка недбалість. Саме такий стайлінг, ніби ви щойно прокинулись, піднялись з ліжка і вийшли на полювання, й пояснює назву зачіски та її вайб. 

Як і все модне, першими стрижку, яку в соцмережах можна знайти за хештегом #wolfcut, популяризували корейські зірки та інфлюенсери. А слідом за ними з волоссям почали експериментувати й всесвітньо відомі трендсеттерки – наприклад, американські співачки Біллі Айліш та Деббі Райан.

Стрижка “вовчиця”: як виглядає наймодніша зачіска сезону 2

А це означає лише одне – вже цього літа стрижка “вовчиця” стане ознакою найбільш просунутих модниць по обидва боки океану. Тому радимо продумати, який формат зачіски та укладки підійде вам. І тут є декілька варіантів! 

“Вовчиця” в комбінації з маллетом 

Стрижка “вовчиця”: як виглядає наймодніша зачіска сезону 3

Для багатьох маллет вважається аж занадто ексцентричною та зухвалою зачіскою. Проте акторка Деббі Райан демонструє, як за допомогою стрижки можна зробити більш м’яким та ліричним той самий маллет, від якого вона взяла вистрижені пасма навколо вух. А от багатошаровість по довжині – то якраз від дикого стилю “вовчиці”. 

“Вовчиця” з ледь помітними градієнтними шарами 

Стрижка “вовчиця”: як виглядає наймодніша зачіска сезону 4

Ось так виглядає класична “вовчиця” на короткому волоссі – пишною кроною вистрижених пасм зверху та трохи звуженим силуетом донизу. Проте, завдяки плавному переходу шарів у такому форматі ця зачіска здається менш радикальною та більш романтичною.

Екстра ”вовчиця” 

Стрижка “вовчиця”: як виглядає наймодніша зачіска сезону 5

Фанаткам по-справжньому дикого образу пропонуємо придивитись до варіанту зухвалого стайлінгу з короткими розкуйовдженими пасмами зверху та менш об’ємною довжиною. 

М’яка “вовчиця”

Стрижка “вовчиця”: як виглядає наймодніша зачіска сезону 6

Коли ви хочете бути з одного боку вовчицею, а з іншого – пухнастою кішкою, стилісти пропонують компроміс: дуже м’який перехід шарів по довжині волосся та довгий недбалий чубчик. Без занадто коротких та різких штрихів ваш образ “вовчиці” виглядатиме доволі слухняним та ліричним. 

“Вовчиця” на кучерявому волоссі 

Стрижка “вовчиця”: як виглядає наймодніша зачіска сезону 7

Завдяки багатошаровості стрижки, вона додає волоссю додаткового об’єму та текстурності. Тому це також ідеальний варіант, аби приборкати неслухняні кучері та надати їм стильного обрамлення.  

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59