fbpx

Стрижка медуза: дивна, але наймодніша зачіска 2021 року

Стрижка медуза: дивна, але наймодніша зачіска 2021 року

Пам’ятаєте славнозвісну зачіску маллет, про яку ми писали рік тому? Так от, гуру перукарського мистецтва цьогоріч удосконалили її форму, стиль та палітру, і тепер вона більше нагадує морську медузу завдяки силуету – круглій основі та тоненьким пасмам, що нагадують щупальці. 

Стрижка медуза: дивна, але наймодніша зачіска 2021 року 1

Як і всі б’юті-тренди, стрижка медуза була відкрита азійськими стилістами, де вже переживає приголомшливий бум. Тому міжнародні тренд-хантери прогнозують її швидку подальшу появу серед європейських та американських інфлюенсерів. Тим більше, що восени деякі варіації медузи ми бачили на показі бренду Ріанни Savage X Fenty, в тому числі й на суперстар-моделі Карі Делевінь. 

Стрижка медуза: дивна, але наймодніша зачіска 2021 року 2
Кара Делевінь

Унікальність медузи в тому, що вона є міксом одразу кількох популярних зачісок, тому може легко адаптуватись під різні типи обличчя. Від вже згаданого маллета медуза взяла контрастний перехід довжини, що передбачає довше волосся на потилиці та коротше на верхівці. Нагадаємо, маллет – це стрижка, яка передбачає коротко вистрижене волосся з боків і спереду, і довге ззаду. В середині 70-х її популяризував Девід Боуї та американські футболісти, а згодом, у 80-х її почали носити всі модниці – від голлівудських актрис до французьких моделей. 

Стрижка медуза: дивна, але наймодніша зачіска 2021 року 3

Від стрижки шеггі, які обожнюють шанувальниці недбалого французького шику медузі передалася багатошаровість. Щоправда, в медузи вона більш помітна, інколи навіть виконана з геометричною точністю. А ще медуза асоціюється із стрижкою “боул кат” або всім нам знайомою стрижкою “під горщик”, яка також феєрично повернулася в моду з 90-х. Саме “боул” слугує основою для зачіски медузи, втілюючи її куполоподібну форму. 

Як носити

Стрижка медуза: дивна, але наймодніша зачіска 2021 року 4

Незважаючи на екстравагантність зачіски, в неї є безліч варіантів для кастомізації – перукарі пропонують експериментувати як з формою, так і з кольором, фарбуючи волосся то в один яскравий тон, то роблячи на ньому райдужні градієнти. Пропонуємо кілька ідей для справжніх сміливиць. 

Класична медуза 

Стрижка медуза: дивна, але наймодніша зачіска 2021 року 5

Класична медуза по суті є різновидом бобу – просто з контрастним шаром волосся на потилиці. В даному випадку різноманітності йому додає блокове фарбування. 

Медуза з пасмами по боках 

Стрижка медуза: дивна, але наймодніша зачіска 2021 року 6

Більш грайливо виглядає медуза всього з прочкою “щупалець” – пасмами по боках. Такий варіант стрижки виглядає футуристично та загадково, навіть якщо втілити його на волоссі натурального кольолору. 

Розкуйовджена медуза 

Стрижка медуза: дивна, але наймодніша зачіска 2021 року 7

Трохи недбалого шику додає своїй володарці розкуйовджена медуза, яка поєднує в собі маллет та коротку томбой-стрижку. Такий образ додасть образу бунтівного характеру, навіть без подібного кольорового фарбування. 

Медуза на довге волосся 

Стрижка медуза: дивна, але наймодніша зачіска 2021 року 8

Ті, хто витратив немало часу та сил, аби відростити значну довжину волосся та не бажає з нею розлучатись, є варіант медузи, майстерно вистрижений лише на маківці. 

Медуза на каре 

Стрижка медуза: дивна, але наймодніша зачіска 2021 року 9

Для тих, хто вирішив почати весну з нового етапу життя та підстригти рішуче каре, є різновид медузи і під цю стрижку.

Арт-медуза 

Стрижка медуза: дивна, але наймодніша зачіска 2021 року 10

Не те щоб попередні варіанти здавались нам простуватими. Але для найбільш творчих душ є ускладнений варіант медузи у вигляді ось такої арт-зачіски, яка точно збере сотні лайків в інстаграмі.

Читайте також: Пасма навколо обличчя знову стали трендом

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59