fbpx

Стрижка хіме: все, що варто знати про наймоднішу зачіску року

Стрижка хіме: все, що варто знати про наймоднішу зачіску року

Навесні показ Prada Spring 2021 та поява гурту Haim на червоному хіднику премії “Греммі” несподівано ввели в моду зачіску японських принцес – стрижку хіме. Розповідаємо, в чому її суть і які варіанти стрижки можна обрати, аби бути у тренді серед мілленіалів. 

Стрижка хіме: все, що варто знати про наймоднішу зачіску року 1

Стрижка хіме (hime) підкупила модниць тим, що у своєму виконанні вона дуже проста та універсальна – полягає у тому, аби копну прямого волосся доповнювали густі пасма навколо обличчя з ідеально рівним зрізом, довжиною до вилиць чи підборіддя. Експерти, до речі, пояснюють популярність зачіски просто – при правильному виконанні вона дає змогу зменшити лінію щелепи та скорегувати овал обличчя. 

Свою назву зачіска отримала на честь японських принцес – тамтешні роялс за часів періоду Хейан (794 – 1185 рр.) в імператорському дворі носили зачіску із подовженими пасмами з обох боків, яка стала референсом до образів сучасного аніме (згадайте лише героїнь Юмеко Джабамі з “Kakegurui” або Боа Хенкок з “One Piece”).

Стрижка хіме: все, що варто знати про наймоднішу зачіску року 2
Боа Хенкок з “One Piece”

У 2021-му зачісці дали нове життя й зірки К-pop. Так, тепер зухвалу хіме можна побачити у співачок Ліси Манобан та Twice’s Momo. 

Стрижка хіме: все, що варто знати про наймоднішу зачіску року 3
Ліса Манобан
Стрижка хіме: все, що варто знати про наймоднішу зачіску року 4
Twice’s Momo

Якщо говорити про сучасну історію, то як і все трендове, стрижка хіме бере початок у 70-х. В Японії її тоді популяризувала кумир молоді епохи, співачка Мегумі Асаока. А в США її випробувала на собі незрівнянна Шер, поєднавши пасма з чубчиком.

Відродження оригінальної ідеї стилісти пояснюють затяжним карантином, після якого всім нам хочеться чогось свіжого та навіть дещо хуліганського в образі. Тому у західній культурі відлік популярності стрижки ведеться з церемонії “Греммі”, де рок-гурт Haim, до складу якого входять три сестри, став справжнім відкриттям навіть для тих, хто не слухає їхню музику. Стиліст дівчат Ребекка Гріс попіклувалась про те, аби їхній family look виглядав гармонійно і вбрала їх у сукні лавандового відтінку з колекції Prada SS 21, скопіювавши навіть подіумні зачіски – з грубо вистриженими пасмами біля обличчя. З тих пір стрижка почала набирати оберти в соцмережах, змістивши навіть з лідерських позицій “огидний” маллет

Стрижка хіме: все, що варто знати про наймоднішу зачіску року 7
Гурт Haim на церемонії “Греммі”

Як стилізувати

Теперішні одзьо (так в Японії називають юних леді) після того, як швидко підхопили хвилю тенденції, дали їй розгорнутись в різних стилізаціях. Дівчата кажуть, що саме ця зачіска дає змогу підкреслити риси характера, на які хочеться зробити акцент: скромність, гідність, елегантність, граційність, зухвалість. Тому вони демонструють кілька варіантів хіме, які ми пропонуємо взяти до уваги. 

Подовжена хіме без чубчика 

Стрижка хіме: все, що варто знати про наймоднішу зачіску року 8

Саме такий варіант зачіски, яку обговорює весь ТікТок, вивели на подіум бренд Prada та сестри Haim. Він же є найтрадиційнішим, сягаючи давніх періодів японської історії. І, власне кажучи, у такій інтерпретації своєрідна хіме личить практично усім. 

Хіме з чубчиком 

Стрижка хіме: все, що варто знати про наймоднішу зачіску року 9

Але прихильниці японського аніме надають перевагу все ж стрижці з чубчиком, якому ніби вдається збалансувати різкий перехід довжини стрижки. 

Багатошарова хіме

Стрижка хіме: все, що варто знати про наймоднішу зачіску року 10

Якщо традиційна архітектура стрижки здається вам надто прямолінійною (у всіх значеннях слова), то багатошаровий її варіант дасть можливість поекспериментувати та пом’якшити образ.  

Бокова хіме

Стрижка хіме: все, що варто знати про наймоднішу зачіску року 11

Канонічно стрижка хіме передбачає симетрію і чіткий проділ по центру. Але правила створені для того, аби їх порушити. І загалом зачіска доволі варіативна щодо укладок, які зроблять її не нудною. 

Хіме-боб

Стрижка хіме: все, що варто знати про наймоднішу зачіску року 12

Знову ж таки, класична стрижка хіме потребує довгого, прямого і, бажано, блискучого волосся. Проте інфлюенсерки швидко знайшли, як сумістити трендовий прийом з іншими актуальними зачісками. Так хіме подружилась з боб-каре. 

Хіме з кольоровим фарбуванням

Стрижка хіме: все, що варто знати про наймоднішу зачіску року 13

Ті дівчата, котрі полюбляють нестандартний підхід у всьому, підкреслюють геометрію зачіски яскравим фарбуванням, виділяючи кінчики стрижки контрастним яскравим кольором. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59