fbpx

Страшно красиво: 10 способів прикрасити гарбуз і шалено цим пишатися

Страшно красиво: 10 способів прикрасити гарбуз і шалено цим пишатися

Часи, коли Геловін сприймали виключно, як свято нечисті і торжества сил мороку, здається, давно вже минули. І перетворили його, якщо не на свято гарбузового врожаю, то точно на фестиваль гарбузового хендмейду.

Здається, не залишилось модного місця, яке б не вважало своїм обов’язком продемонструвати, як круто можна прибратися до свята за допомогою яскравих помаранчевих плодів. Вирізані за допомогою мистецтва карвінгу, рясно вкриті глітером чи розфарбовані не гірше, аніж писанки на Великдень, гарбузи наче натякають звідусіль «купи мене» і «прикрась мене». А якщо ви ще й «щаслива мама двох янголят», то ми точно знаємо, що ви робитимете найближчого вікенду. Пропонуємо 10 варіантів ненудного декорування гарбуза. 

Карта зоряного неба

Страшно красиво: 10 способів прикрасити гарбуз і шалено цим пишатися 1

Той самий момент, коли просте видовбування гарбуза можна перетворити на цікавий освітній процес для дитини. Просто роздрукуйте чи відкрийте в Інтернеті карту зоряного неба і за допомогою дрилю зробіть в плоді отвори по формі сузір’їв. З’єднайте «зірки» тонким ножем чи шилом, а всередину гарбуза розташуйте LED-свічку. 

Декупаж осіннім листям

Страшно красиво: 10 способів прикрасити гарбуз і шалено цим пишатися 2

Якщо ваші діти з задоволенням збирають красиве осіннє листя і приносять увесь цей гербарій додому, варто знайти йому застосування. Чудовий спосіб запропонував цьогоріч журнал Good Housekeeping – задекорувати ним гарбуз в техніці декупажу. Просто садите на клей трішки підсушене (але ще не крихке) листя, притискаєте до виробу і чекаєте до повного прикріплення. 

Тимчасові татуювання

Страшно красиво: 10 способів прикрасити гарбуз і шалено цим пишатися 3

Ще один непоганий спосіб використати те, що є під рукою, це скористатися тимчасовими перевідними тату, які залишились у вас після літа чи дівич-вечора. Особливо ошатно виглядатимуть золоті наліпки, та якщо їх нема підійдуть будь-які, навіть з дитячих жувальних гумок. 

Кнопки 

Страшно красиво: 10 способів прикрасити гарбуз і шалено цим пишатися 4

На декорування не вистачає ані часу, ані терпіння? Спокійно, вихід є. Беремо у дитини з пеналу кнопки-цвяшки, якими вона робить позначки на карті світу (або спеціально купуємо красиві золоті). Максимально швидко і взагалі без відходів. Ну і ефектно, погодьтесь! 

Сухоцвіти 

Страшно красиво: 10 способів прикрасити гарбуз і шалено цим пишатися 5

Ми вже писали, що сухоцвіти стали одним з головних трендів флористичного декорування в 2020 році. А отже саме час випробувати модну тенденції в дії. Для декорування вам знадобиться великий букет безсмертника, гомфрени чи геліптерума, клей і трохи зусиль. На виході отримаєте не просто симпатичний арт-об’єкт, а головний елемент декорування, приміром, столу в вітальні. 

Сукуленти

Страшно красиво: 10 способів прикрасити гарбуз і шалено цим пишатися 6

Змагатися з сухоцвітами можуть фаворити кількох останніх сезонів – сукуленти. Де тільки не використовувались ці фотогенічні рослини – від весільного декору до нігтьової естетики, від мафінів у формі «кам’яних троянд» до ювелірних виробів. То ж не дивно, що черга дійшла і до геловінського декору. Використайте вичищений гарбуз у якості квіткового горщика, посадивши туди кілька видів сукулентних рослин. Головне, не забути, що гарбуз не обіцяє бути таким довговічним, як глиняна ємкість. 

Пряжа 

Страшно красиво: 10 способів прикрасити гарбуз і шалено цим пишатися 7

Пам’ятаєте давній анекдот про «маю час і маю натхнення»? Якщо бажання здивувати рідних у вас сильне, як ніколи, можете спробувати гарбуза… обплести. Спиці, нитки і кілька годин натхненної роботи і у вас готовий ідеально вбраний геловінський джек-о-летерн. Втім, навіть коли талант в’язати від бабусі вам не передався, а от пряжа все одно є, можете просто обмотати нитками гарбуза в довільно-художньому порядку. В такій нехитрій роботі вам і дитя ваше зможе допомогти (чого не скажеш про варіант зі спицями). 

Стрінг-арт

Страшно красиво: 10 способів прикрасити гарбуз і шалено цим пишатися 8

Або ж іншими словами, ниткова графіка на гарбузі. По суті, все те саме, що і пунктом вище, тільки трохи витонченіше і більш систематизоване. Робимо намітку малюнку олівцем чи маркером, вбиваємо цвяшки довжино 1-2 см в гарбуз на опорних точках, натягуємо нитки на цвяхи. Найвищий пілотаж – зробити на гарбузі ниткову мандалу. 

Воскова крейда

Страшно красиво: 10 способів прикрасити гарбуз і шалено цим пишатися 9

Ваше маля згодилось пожертвувати заради краси майбутньої геловінської оздоби своїми скарбами? Чудово, скористайтесь моментом і оберіть воскові крейдочки (Crayola чи будь-якого іншого виробника). Розрізаємо крейду на кілька шматочків, кладемо почергово на вершечок гарбуза і гарячим струменем плавимо віск. 

Що потрапило під руку

Страшно красиво: 10 способів прикрасити гарбуз і шалено цим пишатися 10

А загалом, не обмежуйте свою фантазію будь-якими рекомендаціями, правилами чи трендами. І якщо є стійке бажання декорувати гарбуз цукерками, новорічним дощиком, скотчем, дрібними іграшками з KinderSurprise чи чимось ще більш вигадливим, то чи є хтось, хто може це заборонити? Дивіться, як круто, приміром, прикрашати свого головного героя Геловіну вінтажними столовими приборами, знайденими у бабусі на горищі. 

 

 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59