fbpx

Стінг, Deep Purple та двійник Джека Ніколсона підтримали Україну

Стінг, Deep Purple та двійник Джека Ніколсона підтримали Україну

Ми вже писали, що безліч всесвітньо відомих зірок щодня висловлюють свою публічну підтримку Україні під час війни. А деякі з них навіть роблять щедрі пожертви для надання гуманітарної допомоги — як, наприклад, голлівудська акторка українського походження Міла Куніс з чоловіком Ештоном Кутчером та королева Єлизавета ll. Та на цьому список не вичерпується — до знаменитостей та лідерів думок протягом останньої доби доєднались співак Стінг, британський гурт Deep Purple та двійник актора Джека Ніколсона. 

Британський співак Стінг закликав до миру так, як він вміє найкраще — за допомогою музики. Він виконав пісню Russians, написану за часів Холодної війни. Таким чином співак намагався достукатися до росіян, які повинні зважити на всі загрози війни, яка спотворить і їхнє життя. “Я рідко виконував цю пісню, відтоді як вона була написана, адже я ніколи не думав, що вона стане актуальною знову. Проте у світлі кривавого та підступного рішення однієї людини вдертися до своїх мирних сусідів, пісня знову є закликом до людяності”, – каже співак. “Для сміливих українців, що борються за свій народ проти жорстокої тиранії, а також для росіян, які протестують, всупереч арештам та ув’язненням. Ми, кожен із нас, любимо наших дітей. Зупиніть війну”, – написав Стінг у дописі.

Незважаючи на те, що відомий рок-гурт Deep Purple з 50-річною історією зазвичай не коментує політику, зараз порушив мовчання, опублікувавши заяву на своїй офіційній сторінці у Facebook. 

“Ми засуджуємо війська Путіна за звірства по відношенню до безневинних чоловіків, жінок та дітей в Україні”, – каже басист гурту Роджер Гловер. 

“Якщо наші висловлювання означатимуть, що ми більше ніколи не побачимо наших російських друзів, це буде велика жертва, але ніщо порівняно з тим, що ми ніколи не побачимо наших українських друзів, які гинуть, щоби задовольнити психопатичні амбіції російського лідера. Я хотів би побачити мільйони росіян на вулицях, щоби вони показали своє невдоволення вторгненням в Україну, і мені би хотілося мріяти про те, щоби дуже скоро росія знайшла нових лідерів, які повернуть їх світові як друзів. У нас так багато спільного”, – приєднався до позиції фронтмен колективу Ян Гіллан.

“Я завжди вважав, що музика має бути поза політикою та сягати за усі кордони як універсальна мова. Як громадянин глибоко розділеної країни, вважаю, що кожен погодиться з одним: зупиніть атаку на країну, яка добровільно відмовилася від ядерної зброї, щоби задовольнити всіх великих гравців. Зупиніться, опустіть зброю, поверніться, допоможіть іншим дорогою назад!”, – закликав гітарист Стів Морс.

“Вторгнення армії Путіна в Україну (бо саме так воно і є), сподіваюся, приведе його до повного краху”, – заявив барабанщик Ян Пейс. 

Також вчора в мережі з’явилось надихаюче відео, де чоловік, схожий на актора Джека Ніколсона спіткнувся об камінь, а після того, як підняв його — побачив на ньому кольори українського прапору і пригорнув до грудей. Як виявилось пізніше, у відеоролику взяв участь не сам актор, а Тік-Ток-блогер Norman Deesing, відомий якраз тим, що пародіює Ніколсона. Проте, такий жест все одно оцінили користувачі у мережі. 

https://www.youtube.com/watch?v=TnDkXSLerws
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59