fbpx

Стали відомі подробиці майбутнього весілля Брукліна Бекхема та Ніколи Пельтц

Стали відомі подробиці майбутнього весілля Брукліна Бекхема та Ніколи Пельтц

Видання Daily Mail розсекретило перші подробиці весілля Брукліна Бекхема та моделі Ніколи Пельтц, що відбудеться 9 квітня цього року. 

Стали відомі подробиці майбутнього весілля Брукліна Бекхема та Ніколи Пельтц 1

27-річна акторка, модель, донька американського промисловця та мільярдера Нельсона Пельтца, одягне дві сукні від Valentino протягом дня. Не дивлячись на усі прогнози, що весільне плаття буде розробляти мама Брукліна Вікторія. Дизайнер Вікторія Бекхем раніше створила сукню своїй подрузі Єві Лонгорії у 2016 році.

Ексклюзивне право висвітлювати події розкішного весілля вже має модний журнал Vogue. А щоб зберегти секретність та елітарність події, гостям буде заборонено робити відео та фотозйомку. 

Церемонія пройде у маєтку батька Ніколи, в якому знаходиться 27 спален, у Флориді. Невідомо, чи приїде на весілля хрещений батько Брукліна Елтон Джон. Адже в нього на цей період вже заплановано турне. Девід Бекхем виступить на церемонії із спеціальною промовою.

The Sun повідомляє, що 19-річний Ромео та 16-річний Круз Бекхеми будуть шаферами нареченого. А брат Ніколи Бред – подружкою нареченої. Вже відомо, що на весілля запросили Джіджі Хадід, Ніколь Річі, Гордона та Тану Рамзі. 

Стали відомі подробиці майбутнього весілля Брукліна Бекхема та Ніколи Пельтц 2

За безпеку всіх зіркових гостей будуть відповідати дві охоронні компанії.

22-річний наречений Бруклін перед Різдвом заявив, що якби не пандемія, вони вже давно були б одружені. 

Після таких подробиць дочекатися весільних фото буде неймовірно важко!

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59