fbpx

Справжня казка: Disney створили весільні сукні

Справжня казка: Disney створили весільні сукні

Для тих, хто завжди мріяв відчути себе принцесою хоча б у день весілля, є прекрасна новина. Компанія Disney перетворює мрії у реальність і презентує першу колекцію казкових суконь для наречених.

Дебютну колекцію агенція Disney Weddings створила спільно з американським виробником Аllure Bridals. У неї увійшло 16 виробів в стилістиці казкових принцес і кожен з них повністю відображає стиль, характер та атмосферу різних казок.

Справжня казка: Disney створили весільні сукні 1

Усього було створено 16 ексклюзивних моделей, натхненням для яких стали Спляча красуня, Русалонька, Білосніжка, Попелюшка, Жасмін, Рапунцель та інші казкові красуні. Розробники суконь зазначають, що підготували великий асортимент силуетів, а тому підібрати ідеальний образ зможуть дівчата та жінки з будь-яким типом фігури. Зокрема в колекції будуть представлені класичні бальні сукні, корсетні вироби, силует “рибка” та моделі з різними шлейфами.

Справжня казка: Disney створили весільні сукні 2

Нові вироби будуть офіційно представлені в квітні на Тижні весільної моди у Нью-Йорку. І незабаром вони з’являться і в американських магазинах.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59