fbpx

Справжній хіт: на Netflix з’явився новий серіал-рекордсмен

Справжній хіт: на Netflix з’явився новий серіал-рекордсмен

Вчора ми дізнались, які серіали 2020 року було визнано найбільш вдалими, а сьогодні стало відомо, що один з них став ще й рекордсменом за кількістю переглядів. Чудовий привід додати його у свій список справ на ці вихідні!

Абсолютний рекорд стримінгової платформи Netflix встановив серіал «Бріджертони». За 28 днів з дня релізу його подивилися 82 мільйони користувачів і це абсолютний рекорд. Представники Netflix також відзначили, що проект увійшов в десятку кращих в усіх країнах, крім Японії, і очолив топ серіалів в 83 країнах світу.

«Книжкові романи завжди продавалися неймовірно добре. Але ці твори рідко потрапляли на екран. Любовна історія Дафни і Саймона з постійним питанням, «будуть / не будуть» вони разом, в поєднанні з розкішними костюмами і декораціями створили світ, у який могла потрапити людина будь-якого походження та віку», — зазначив віце-президент Netflix Джіні Хоу.

Успіх «Бріджертонів» перевершив показники «Відьмака», який був попереднім рекордсменом. За перші 28 днів епізоди «Відьмака» переглянули 76 мільйонів підписників.

Перший сезон серіалу «Бріджертони» вийшов у грудні. Його дія відбувається в Англії епохи Регентства, а в основу сценарію закладено романи Джулії Квін. Дія серіалу відбувається в Лондоні на початку XIX століття. У січні стало відомо, що Netflix офіційно подовжив серіал на другий сезон.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59