fbpx

Спеціально до Хелловіну вийшов перший фільм жахів для котів

Спеціально до Хелловіну вийшов перший фільм жахів для котів

На YouTube-каналі бренду товарів для домашніх тварин Temptations вийшов короткометражний анімаційний фільм «Scaredy Cat» («Боягуз»). Це перший в світі хоррор, створений спеціально для котів.

4-хвилинний анімаційний фільм знятий в стилі “будинок з привидами”. Головний герой стрічки – рудий кіт, який блукає по порожньому будинку, де чутні страшні звуки і відбуваються дивні речі. Найкумедніше, що головний лиходій хоррору – огірок, що лякає кота. 

В основу сюжету лягла поширена думка, що кішки бояться огірків. При створенні фільму були використані звуки, що привертають увагу тварин.

«Якщо ви любите кішок, то, ймовірно, ви знаходили безліч інтернет-відео, в яких вони підстрибують від переляку при вигляді огірків, – розповів віце-президент з маркетингу Mars Petcare Крейг Нілі. – Ці ролики стали джерелом натхнення для фільму. Ми пішли далі і перетворили страх кішок перед цими, здавалося б, звичайними овочами, в кумедний фільм жахів, яким кішки і їх власники зможуть разом насолодитися під час Хелловіна».

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59