fbpx

Sotheby’s пропонує всім бажаючим приміряти тіару вартістю $1,5 мільйона

Sotheby’s пропонує всім бажаючим приміряти тіару вартістю $1,5 мільйона

Аукціонний дім Sotheby’s найближчим часом виставить на торги тіару, яка раніше належала італійської королівсьій сім’ї. Торги відбудуться в травні, а зараз приміряти цей скарб може будь-хто завдяки спеціальному AR-фільтру в Instagram.

Якщо фільтри з бездоганним макіяжем чи ельфійськими вухами вас вже не надихають, спробуйте нову більш витончену маску. Фільтр доступний на офіційній сторінці Sotheby’s і в ювелірному акаунті @SothebysJewels. Він дозволяє віртуально приміряти тіару і зробити знімок в головному уборі на тлі палацу Палацціна ді качча ді Ступініджі в Турині. Це одна з резиденцій королівської династії, побудована на початку XVIII століття.

Діамантова тіара італійських монархів, яку передавали з покоління в покоління, буде продана на аукціоні «Чудові прикраси і благородні коштовності», який відбудеться 11 травня в Женеві.

Прикраса належала Савойського дому і, імовірно, була створена придворним ювеліром Мусі Падре і Фіглі для Марії Віторії даль Поццо з нагоди її шлюбу з Амадео I Савойський в 1867 році. Ця тіара з натуральних перлів та діамантів вважається одною з найбільш дорогоцінних, що виставлялися на продаж в новітній історії.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59