fbpx

Соррі, мамо: серіали з «поганими хлопцями», в яких неможливо не закохатись

Соррі, мамо: серіали з «поганими хлопцями», в яких неможливо не закохатись

Всім давно відомо, що дівчат приваблюють погані хлопці. І якщо у житті романи з такими обіцяють лише неприємності, то на екрані такі герої – втілення найпотаємніших мрій. Напередодні довгого вікенду ми пропонуємо вам 8 хороших серіалів з неймовірно гарячими поганими хлопцями. 

«Люцифер»/Lucifer (2016)

Соррі, мамо: серіали з «поганими хлопцями», в яких неможливо не закохатись 1

У світі екранних героїв, мабуть, немає гіршого хлопця, ніж демон, відомий на ім’я Люцифер. У центрі сюжету – знудьгований у пеклі диявол, який переїжджає до Лос-Анджелеса, купує нічний клуб і навіть знаходить для себе захопливе хобі – допомагає поліції у складних кримінальних справах, адже хто як не він вміє мислити як злочинець. Він абсолютний bad guy, знає це, хизується цим і, звісно, закохує в себе не лише партнерок по серіалу, але й дівчат з іншого боку екрану.  

«Літо»/Summertime (2020)

Соррі, мамо: серіали з «поганими хлопцями», в яких неможливо не закохатись 2

Саммер ненавидить літо, що насправді не має сенсу, оскільки літо в Італії – це просто щось приголомшливе. Але ці канікули для дівчини відчуваються дещо… інакше. Все завдяки несподіваній появі у її житті багатого поганого хлопчика Алессандро з блакитними очима, які змушують її насолоджуватися сонцем цьогоріч трохи більше, ніж зазвичай. Насправді це трохи глибша історія, ніж може здатись на перший погляд, де сучасні юнаки вирушають аж на узбережжя Адріатичного моря, аби перевірити на міцність свої погляди на життя і, нарешті, знайти своє справжнє «я».

«Рівердейл»/Riverdale (2017)

Соррі, мамо: серіали з «поганими хлопцями», в яких неможливо не закохатись 3

Серед тих, хто розпочав хаос у Рівердейлі – такому собі Твін Піксі для зумерів –  можна назвати з десяток імен. Але, безумовно, найпривабливішим з них є Едгар Еверневер – лідер секретної секти, який заманює молодих жінок на таємничу «Ферму», звідки вони не повертаються. Не дивно, що завдяки його пронизливому погляду та неймовірному торсу бідолахи просто не можуть йому відмовити.

«Потяг»/Instinto (2019)

Соррі, мамо: серіали з «поганими хлопцями», в яких неможливо не закохатись 4

Еротичний детектив розповідає про успішного, багатого і харизматичного менеджера, у якого, здається, тільки одна проблема – самотність. Як він її вирішує? Відпочиває в закритому клубі для дорослих, де реалізує свої таємні бажання. Одразу попереджаємо: тут багато відверто шокуючих сцен, де для хороших хлопців явно немає місця. Але коли у головній ролі Маріо Касас, який поцупив дівочі серця у головній драмі 2010-х «Три метра над рівнем неба», шансів не підкоритися його темній стороні просто немає. 

«Солодка гіркота»/Sweetbitter (2019)

Соррі, мамо: серіали з «поганими хлопцями», в яких неможливо не закохатись 5

Влаштувавшись помічницею офіціанта в дорогий ректоран з рожевими стільцями, свіжими квітами і преміальним вином, Тесс вчиться тонкощам роботи та налагодженню контактів. Та досягти хоча б якогось успіху зовсім непросто у похмурому Нью-Йорку, де грошей не вистачає, навіть якщо працюєш понаднормово. Тому манірні співробітники ресторану, вдень працюють як налагоджений механізм у випрасуваних сорочках, а вночі дають собі волю розслабитися, запиваючи важкі будні алкоголем і наркотиками. Триматися на плаву Тесс допомагають лише почуття до загадкового колеги Джейка – бунтівника з туманним минулим, який не шукає серйозних стосунків. 

«Ти»/You (2018)

Соррі, мамо: серіали з «поганими хлопцями», в яких неможливо не закохатись 6

Зазвичай зухвалий характер поганих хлопців – їхня показова захисна маска перед світом. Але цей головний герой – навпаки, з першого погляду видається милим та навіть скромним молодим чоловіком, поки не пізнати його ближче. Джо – успішний менеджер книгарні зустрічає талановиту починаючу письменницю, заради якої готовий абсолютно на все. Використовуючи соцмережі, він дізнається найдрібніші подробиці про життя дівчини, щоб підібратися до неї якомога ближче. Мила закоханість переростає в небезпечну одержимість. Хлопець готовий тихо і методично усувати будь-які перешкоди на шляху до своєї мети, навіть якщо ця перешкода – людина. А на що ви готові заради кохання? 

«Мисливець за розумом»/Mindhunter (2017)

Соррі, мамо: серіали з «поганими хлопцями», в яких неможливо не закохатись 7

На перший погляд, важко уявити, що агент ФБР може взяти на себе роль поганця, але що далі рухається сюжет кримінальної драми про розслідування серійних вбивств, то частіше глядачі замислюються, чи слідчий Холден Форд не є насправді ближчим до людей, яких він намагається посадити за грати – психопатів та вбивць? Але не дивлячись на те, що його корпоративна етика часто ставиться під сумнів, він виглядає привабливо навіть у поганому світлі. 

«Еліта»/Elite (2018)

Соррі, мамо: серіали з «поганими хлопцями», в яких неможливо не закохатись 8

Якщо ви сумували за атмосферою серіалу «Пліткарка», де серед школярів немає однозначно хороших героїв, але є найгірший – безпринципний, багатий та відверто гарячий поганий хлопчик – вам сюди. Іспанський серіал «Еліта» має усі ці складові підліткової мильної драми з більш відвертими сценами та серйознішими злочинами. Маніпуляція, гучні вечірки з алкоголем та наркотиками, шантаж батьків, брехня, булінг, класова нерівність – все це звичний стиль життя учнів приватної школи «Лас Енчінас». Новою версією своєрідного Чака Баса тут виступає хлопець на ім’я Гузман – лідер місцевих мажорів, що закохується у найнеприступнішу дівчину з релігійними переконаннями. Пристрастей вдосталь!  

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59