fbpx

Смугасте життя: 10 ідей тигрового манікюру, в яких ви впізнаєте себе

Смугасте життя: 10 ідей тигрового манікюру, в яких ви впізнаєте себе

Оскільки за китайським календарем цієї зими всіх нас надихатиме та оберігатиме тигр, пропонуємо розглянути тигровий принт не лише для гардеробу (трендові покупки ми вам вже радили), а і для манікюру. Тож до Нового року ви зможете спробувати кілька трендів цього принту на нігтях, аби точно зрозуміти, який насправді тигр — чи то пак тигриця — захована всередині вас.

Агресивна тигриця

Смугасте життя: 10 ідей тигрового манікюру, в яких ви впізнаєте себе 1

Оранжевий фон, чорні смуги. Ну то й що, що це асоціація першого порядку. Зараз саме час викрутити ідею на максимум. Особливо, якщо всередині вас вирують емоції. Тож тут найкраще обрати найяскравіший помаранчевий, найгострішу форму та найвиразніші смужки. Хай усі знають, що ви діятимете рішуче.

Тендітне тигреня

Смугасте життя: 10 ідей тигрового манікюру, в яких ви впізнаєте себе 2

Це той випадок, коли радикальність – не ваша риса. Невеличкі звірята у примітивному стилі одразу ж навіюють думки про щось добре та доволі втішне. Та й від погляду у вічі такому тигреняті на душі стає приємніше. 

Обережний тигр

Смугасте життя: 10 ідей тигрового манікюру, в яких ви впізнаєте себе 3

Ідеальний баланс естетики мінімалізму та такого активного принту. Б’ємося об заклад, що цей варіант могла б обрати навіть Вікторія Бекхем. Такий вишуканий манікюр не відволікає увагу, натомість вдало підкреслює, що ви в темі.  

Тигр, що сяє

Смугасте життя: 10 ідей тигрового манікюру, в яких ви впізнаєте себе 4

Попросіть свого майстра з манікюру зробити цей варіант, якщо прагнете стати зіркою вечірки. Або ж коли того ж таки свята у житті бракує. А ще цей манікюр стане чудесним нагадуванням після свят про веселі вихідні. 

Смугаста дискотека

Смугасте життя: 10 ідей тигрового манікюру, в яких ви впізнаєте себе 5

Такий собі хаос з текстур та кольорів щоразу стимулює мозок працювати ефективніше. Або ж якщо нерви вже на межі – можете застосувати цей малюнок як гіпнотерапію під прикриттям. 

Рожева, але не пантера

Смугасте життя: 10 ідей тигрового манікюру, в яких ви впізнаєте себе 6

Ніби зі сторінок дитячих казок, рожеве тигреня одразу промовляє про вашу мрійливість. Тут ані агресії, ані класичних смужок, а лише вайб деякої інфантильності. Але й це не погано, адже напередодні Нового року усі ми, хоча б потай, але віримо у чудеса.

Тигр-самітник

Смугасте життя: 10 ідей тигрового манікюру, в яких ви впізнаєте себе 7

Класична техніка для тих, хто хоче експериментів, але не готовий зануритися в них з головою. Головне тут – не нанести все й одразу на один ніготь. Підтримайте мінімалізм і простоту у тонких лініях. Візуально такий тигровий принт виглядатиме легше, а вам він не надокучить дуже швидко.

Тигр у колі друзів

Смугасте життя: 10 ідей тигрового манікюру, в яких ви впізнаєте себе 8

Якщо ваш лак для нігтів змінюється так само швидко, як погода у грудні, спробуйте одночасно різні варіанти тигрового принта. Можете навіть втілити цікаве забарвлення каменю «тигрове око», аби перевірити уважність та ерудицію своїх друзів.

Вогняний тигр

Смугасте життя: 10 ідей тигрового манікюру, в яких ви впізнаєте себе 9

Об’ємні деталі та нейтральний фон швидше за все оберуть інтроверти, які зазвичай дуже полюбляють помічати дрібниці. Ніби вогники полум’я, вони будуть майоріти в очах щоразу при погляді на такий манікюр. Збережіть цей варіант на день, коли одночасно хочеться виділитися, але в той же час і не бути в центрі уваги.

Тигр, що підкрадається

Смугасте життя: 10 ідей тигрового манікюру, в яких ви впізнаєте себе 10

На той випадок, коли ви чітко знаєте, чого хочете: приходите і забираєте це. Як у справжнього тигра на полюванні, смужки манікюру вмить проявляються, а потім знов щезають, наче й нічого не було. Додайте блискіток, аби створити цікавий сяючий ореол. 

Тигр під прикриттям

Смугасте життя: 10 ідей тигрового манікюру, в яких ви впізнаєте себе 11

Не завжди робочий дрес-код дозволяє яскравий манікюр. Але справжні girlboss знають, як обійти правила. Приглушені кольори та трохи згладжені форми – і ось у вас на нігтях лише легке відлуння справжнього сенсу візерунку.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59