fbpx

Морський рай: Louis Vuitton відкрили свій перший ресторан

Морський рай: Louis Vuitton відкрили свій перший ресторан

Відтепер прихильники відомого французького бренду можуть насолоджуватися його естетикою навіть під час ланчу, адже Louis Vuitton офіційно відкрили перші в своїй історії кафе і ресторан.

Вчора у японському місті Осака відкрився новий флагманський магазин бренду Maison Osaka Midosu, архітекторами якого стали японець Дзюн Аокі і американець Пітер. Марино. Зовні будівля нагадує вітрила корабля, але її головна особливість — це перші у світі кафе та ресторан бренду.

Морський рай: Louis Vuitton відкрили свій перший ресторан 1

Заклади називаються Le Café V і Sugalabo, а подають там страви від знаменитого шеф-кухаря Йосуке Суга, чий токійський ресторан потрапив у топ-50 кращих закладів Азії.

Морський рай: Louis Vuitton відкрили свій перший ресторан 2

Le Café V розташоване на четвертому поверсі і потрапити туди можна в години роботи магазину, а ресторан Sugalabo відчиняється тільки вечорами і зайди туди можна виключно через потаємні двері за принципом speakeasy-барів.

Морський рай: Louis Vuitton відкрили свій перший ресторан 3

Обидва заклади оформлював японський дизайнер Токудзін Йосіока. Морську тематику він витримав і в інтер’єрі закладів, де можна помітити багато синьо-зелених акцентів, а зал ресторану нагадує розкішну кают-кампанію.

Морський рай: Louis Vuitton відкрили свій перший ресторан 4
Морський рай: Louis Vuitton відкрили свій перший ресторан 5
Морський рай: Louis Vuitton відкрили свій перший ресторан 6
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59