fbpx

Тримаємо гідробаланс: сумка-холдер для пляшки

Тримаємо гідробаланс: сумка-холдер для пляшки

Навіть тренди здорового способу життя мають властивість змінюватись. Проте є  правила, які залишаються непохитними – наприклад, підтримка гідробалансу організму, що вимагає споживання достатньої кількості води. До формування корисної звички долучилась модна індустрія.

Тримаємо гідробаланс: сумка-холдер для пляшки 1

Поки ми вивчали лайфхаки та тестували мобільні додатки, які допомагають налаштувати потрібний графік споживання рідини, дизайнери попіклувались про те, щоб пляшка з водою стала не лише необхідним, а й стильним аксесуаром у повсякденному образі. 

Так, носити пляшку з собою у тоуті чи шопері – функція допустима, але не така зручна. На часі стильний холдер для невеличкої пляшки з водою, якому модні синоптики прогнозують ще більшу популярність, аніж актуальним мікросумкам. 

Тримаємо гідробаланс: сумка-холдер для пляшки 2

До речі, в теперішніх реаліях такий холдер покриває ще два запити. По-перше, підтримує тренд на sustainability. Екоактивісти вже давно закликають взяти за правило носити з собою багаторазову пляшку, а не купувати щодня воду у пластиковій тарі, яка одразу викидається на смітник.

Тримаємо гідробаланс: сумка-холдер для пляшки 3

Тому кейс для такої пляшки – зручне та дієве нагадування про те, що запас рідини потрібно приготувати з собою з дому. По-друге, навіть по закінченню чинного карантину експерти радять не послаблювати підхід до дезінфекції на запобіжні заходи щодо розповсюдження вірусів. Тому носити з собою попередньо продезінфіковану пляшку з водою більш безпечно, ніж щоразу купувати у магазинах воду, до якої торкалось безліч рук, допоки вона потрапила на полицю супермаркету. 

Тримаємо гідробаланс: сумка-холдер для пляшки 4
Balenciaga

Першими вигадливий аксесуар культивували великі бренди, даючи офіційний дозвіл піклуватись про гідробаланс прямо на подіумі. Холдери для пляшок можна знайти у Louis Vuitton, Chanel, Gucci, Fendi, Jacquemus, Balenciaga, Marine Serre.

Їхню ініціативу підтримали й маленькі марки. А от рупор світових трендів, платформа Pinterest, пропонує безліч варіантів того, як кейс для пляшки можна змайструвати самостійно – просто введіть запит “DIY water bottle holder”. 

Тримаємо гідробаланс: сумка-холдер для пляшки 11

Загалом, ми впевнені, що як тільки карантин завершиться, і ми знову зможемо вільно гуляти вулицями міста та подорожувати, холдер для пляшки буде statement-аксесуаром, про який вам точно слід поміркувати.

Тримаємо гідробаланс: сумка-холдер для пляшки 12
nomadicstateofmind.com.ua

Ми ж пропонуємо кілька варіантів, які можна придбати вже зараз. 

Де замовити

Тримаємо гідробаланс: сумка-холдер для пляшки 13

kachorovska.com

Тримаємо гідробаланс: сумка-холдер для пляшки 14

kurtgeiger.com

Тримаємо гідробаланс: сумка-холдер для пляшки 15

www.instagram.com/sarabattaglia

Тримаємо гідробаланс: сумка-холдер для пляшки 16

smythson.com

Тримаємо гідробаланс: сумка-холдер для пляшки 17

stockyardexchange.com

Тримаємо гідробаланс: сумка-холдер для пляшки 18

nomadicstateofmind.com.ua

Тримаємо гідробаланс: сумка-холдер для пляшки 19

bambew.com

Тримаємо гідробаланс: сумка-холдер для пляшки 20

ebay.com.au

Тримаємо гідробаланс: сумка-холдер для пляшки 21

equestriancollections.com

Тримаємо гідробаланс: сумка-холдер для пляшки 22

amazon.com

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59