fbpx

Дешево та сердито: слаггінг – слизовий ефект для ідеальної шкіри

Дешево та сердито: слаггінг – слизовий ефект для ідеальної шкіри

Якщо ви гадали, що знаєте про усі найхимерніші тренди у догляді за шкірою, тому що ми вже розповідали, наприклад, про «шкіру дельфіна», м’юінг та cloud skin, то ви помилялись. Фанатики краси не стоять на місці, і щосезона знаходять нові способи того, як виглядати блискуче та на кілька років молодше, ніж видають цифри у паспорті. Наразі всі б’юті-ентузіасти обговорюють слаггінг – секрет догляду, який примусить засяяти вашу шкіру яскраво навіть найпохмурішими осінніми ранками. Розповідаємо, у чому полягає суть догляду. 

Дешево та сердито: слаггінг - слизовий ефект для ідеальної шкіри 1

Як і багато інших трендових у соцмережах методів догляду за шкірою, техніка слаггінг прийшла до нас із Кореї. І тамтешні б’юті-тренди не дають нам причин сумніватись у їхній ефективності. Тому коли б’юті-блогери, зокрема найпрогресивніші з них – тік-токери, заговорили про слаггінг, ми вирішили не ігнорувати нову рекомендацію краси, хоча й її концепція звучить не дуже привабливо.

Що ж таке слаггінг

Суть методу криється у самій назві і для когось вона може здаватись огидною. Так, слаггінг походить від англійського слова «slug» (слимак) і передбачає саме те, що ви уявляєте: покриття шкіри щедрим шаром слизу. Перш ніж ви скажете «фу», ми вас заспокоїмо – ніякого слимака чи навіть равлика вам не потрібно пускати повзати по шкірі. Представники K-beauty пропонують створити цей слизовий ефект за рахунок вазеліну. 

Дешево та сердито: слаггінг - слизовий ефект для ідеальної шкіри 2

Передбачаючи ваші запитання, одразу скажемо – ні, експерти з краси не надають вазеліну суперсилу і не пропонують зекономити на косметиці та замінити ним будь-які інші засоби. Вазеліном вони радять завершити багатоступеневий вечірній догляд, ніби «запечатати» товстим жирним шаром всі корисні речовини, якими ви поживили шкіру до цього. Вазелін виконує роль желе, яке створює бар’єр, аби утримати вологу та допомогти усім попереднім формулам проникнути у глибокі шари шкіри. Такий догляд особливо актуальний у холодну пору року, коли шкіра страждає від пересушеного повітря та лущення. Такий невибагливий ритуал краси обіцяє м’яку, ніжну та гладеньку, як у немовляти чи топ-моделей, шкіру. 

Як використовувати

Дешево та сердито: слаггінг - слизовий ефект для ідеальної шкіри 3

Азіати – не прихильники мінімалістичного догляду за шкірою. Тому вазелін, як ми вже зазначили, додатковий ступінь вечірньої рутини. Починати слід з того, з чого ви звикли – гель або молочко для вмивання, тонік, есенція, сироватка, зволожуючий крем і аж тоді – фінальним штрихом варто нанести вазелін. Така процедура інтенсивного зволоження найкраще підійде для сухої, зневодненої, нормальної та зрілої шкіри.

Який результат

Дешево та сердито: слаггінг - слизовий ефект для ідеальної шкіри 4

Ми, як і багато хто з вас, не довіряємо обіцянкам інстадів щодо чудодійного ефекту того чи іншого засобу. Але ви можете перевірити самі та прочитати відгуки відчайдухів під хештегом #Sluglife, які вже встигли спробувати слаггінг на собі. Більшість відгуків кажуть про те, що не дивлячись на злегка неприємну жирність та навіть липкість обличчя перед сном, на ранок всі ці жертви повністю себе виправдовують. 

“Ця техніка дійсно може працювати, оскільки вазелін діє як оклюзійний засіб, тому він розгладжує і пом’якшує шкіру, одночасно виконуючи роль бар’єру для затримки вологи та запобігання втрати води”, – каже доктор Седжал Шах, дерматолог із Нью-Йорка.

Проте деякі володарки комбінованої шкіри розповідають, що чистий вазелін все ж видався надто жирним засобом для шкіри, тому вони експериментують зі слаггінгом, адаптуючи його під свій тип шкіри. Хтось застосовує ритуал з періодичністю у 2-3 дні, а хтось обирає засоби з вазеліном у складі. 

Якщо ви вирішите скористатись порадами щодо слаггінгу, хоча б заради різноманіття дозвілля довгими осінніми вечорами, рекомендуємо розглянути кілька засобів. 

100%-й чистий вазелін

Дешево та сердито: слаггінг - слизовий ефект для ідеальної шкіри 5

Косметичний вазелін на основі конопляної олії

Дешево та сердито: слаггінг - слизовий ефект для ідеальної шкіри 6

Мазь з календулою на основі вазелину

Дешево та сердито: слаггінг - слизовий ефект для ідеальної шкіри 7

Заживляючий крем для сухої та пошкодженої шкіри з вазеліном

Дешево та сердито: слаггінг - слизовий ефект для ідеальної шкіри 8

Цілюща мазь на основі вазеліну

Дешево та сердито: слаггінг - слизовий ефект для ідеальної шкіри 9
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59