fbpx

Сколотий манікюр: несподіваний тренд 2020 року

Сколотий манікюр: несподіваний тренд 2020 року

Якщо останні сезони в нігтьовій естетиці ратували за природність та мінімалізм (нюдові відтінки, матовий фініш, манікюр без покриття), то цього сезону нью-йоркські майстри пропонують акцентувати увагу на реалізмі, додавши в образ гранжевих нот у вигляді манікюру зі сколотим покриттям.

Сколотий манікюр: несподіваний тренд 2020 року 1

Будь-який тренд мусить пройти повний цикл дії від повного наслідування до відторгнення. Тому не дивно, що ідеальному «слов’янському» манікюру знайшлась нарешті альтернатива зухвало облущений лак на кінчиках нігтів.

З чого усе почалося

Khaite fw 2020/21

Khaite fw 2020/21

Тепер можна не соромитись «зіпсованого» покриття на нігтях. Офіційний дозвіл на сколотий манікюр дав нещодавній Нью-йоркський тиждень моди. На показі американського бренду Khaite fw 2020/21 моделі на чолі з Беллою Хадід дефілювали подіумом, тримаючи в руках клатчі, що привертали увагу саме манікюром чорним надлущеним лаком. Враховуючи те, що в США в принципі не так ретельно стежать за рівномірністю покриття (тому бездоганний манікюр, який у нас вважається нормою, закордоном іменують саме як «слов’янський»), таку недбалість можна було списати на нестачу часу підготовки моделей до показу.

Marc Jacobs ss 2020

Marc Jacobs ss 2020

Проте автор нейл-тренду Джин Сун Чой запевнила, що неідеальний манікюр був доповненням загального образу «крутої нью-йоркської дівчини» з бунтарським духом та любов‘ю до гранжу. Чорний лак було нанесено в два шари, а потім спеціально сколото, надаючи образу реалістичності. Нейл-дизайнер вважає, що сучасні жінки не повинні соромитись деяких «недоліків» в одязі, мейкапі, зачісці чи манікюрі. Тим більше, така деталь на нігтях надає особливого шарму відвідувачок нічних клубів до останнього дзвінка. Раніше подібні трюки Сун Чой демонструвала і на показі Marc Jacobs.

"Більше, ніж кохання"

“Більше, ніж кохання”

Продовжуючи захоплення трендами кінця 90-х та початку 00-х, згадайте культових бунтарок у кіно  Аманду Піт у ромкомі “Більше, ніж кохання” або Наталі Портман у драмі “Близькість”.

Сколотий манікюр: несподіваний тренд 2020 року 2

До речі, зухвалий тренд радісно підхопив інстаграм. Ви можете здивуватись кількості дописів з хештегами #chippednails та #chippednailpolish.

Тренд унісекс

Маколей Калкін, Esquire

Маколей Калкін, Esquire

Ми вже не раз зазначали, що лак на нігтях давно перестав бути виключно жіночою б’юті-рутиною. Тому новий тренд однаково практичний як для жінок, так і для чоловіків. Останнім яскравим прикладом стала фотосесія Маколея Калкіна для обкладинки журналу Esquire. На глянцевій обкладинці актор позував у розслабленому образі чорному халаті з жакардовим принтом та з неохайно нафарбованими теракотовим кольором нігтями.

Які лаки обрати?

Сколотий манікюр: несподіваний тренд 2020 року 3

Варто додати, що новий прогнозований тренд може змінити сучасну нейл-індустрію, де лідерство за гель-лаками. Техніку сколотого манікюру простіше втілити звичайним лаком, що також повертає нас в атмосферу 90-х. І нагадує про усвідомлене споживання. Експерти стверджують, що звичайні лаки менш шкідливі для здоров’я людини та довкілля, аніж гелеві або акрилові покриття.

Решта залишається за відтінком. Ми з’ясували, яким надають перевагу топові майстри цього сезону.

Синій

Сколотий манікюр: несподіваний тренд 2020 року 4

Оскільки навіть Інститут кольору Pantone обрав головним кольором року синій відтінок, без нього не обійтись в манікюрі.

Замовити: shine-bright.com.ua

Оксамит

Сколотий манікюр: несподіваний тренд 2020 року 5

Якщо брати за основу референси 90-х, варто згадати про оксамитові лаки.

Замовити: outlet.sanahunt.com

Темні відтінки

Сколотий манікюр: несподіваний тренд 2020 року 6

Звісно, класикою гранжу та усіх неформальних субкультур, які мають вплив на сьогоднішню моду, стали чорний та наближені до нього темні кольори сливовий, темно-сірий, фіолетовий.

Замовити: mbuy24.com

Червоний

Сколотий манікюр: несподіваний тренд 2020 року 7

Так само, як і в класичному манікюрі, червоний вважається мастхевом. Він добре зіграє свою роль і в трендовому злущеному вигляді.

Замовити: makeup.com.ua

Неон

Сколотий манікюр: несподіваний тренд 2020 року 8

Ближче до літа спеціалісти прогнозують нову хвилю популярності неонових відтінків в аксесуарах, мейкапі і на нігтях. Тому вже зараз можна запастись яскравими лаками, щоб підкорювати усі курортні танцполи.

Замовити: www.notino.ua

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59