fbpx

Скільки чашок кави на день подовжують життя

Скільки чашок кави на день подовжують життя

На радість усім прихильникам кави вчені ще раз підтвердили той факт, що пити її дійсно користно. Зокрема про це нещодавно заявили дослідники з США, про висновки яких написав Європейський журнал епідеміологіі.

Вчені з’ясували, що випивати дві чашки кави на день – це корисно для організму і, більш того, ця звичка навіть подовжує життя. При споживанні кави у таких дозах тривалість життя може збільшитись на цілих два роки.

А щоб зробити такий висновок, спеціалісти вивчили результати 40 досліджень, що включають відомості про 3,8 мільйонах учасників та 450 тисячах летальних випадків.

“Кава містить велику кількість вітамінів і мінералів, а також є одним з найцінніших джерел антиоксидантів. Численні дослідження підтвердили, що кава покращує стан печінки, допомагає спалювати жири та покращує фізичну дієздатність. Таким чином, кава подовжує життя: у людей, що її п’ють, ризик смерті протягом 20-річного періоду знижується на 30%”, – зазначають вчені.

Також дослідники дійшли висновку, що кава неймовірно корисна для мозку. Напій захищає його від нейронних запалень та знижує ризик розвитку хвороб Альцгеймера та Паркінсона. Звісно, для користі потрібно уникати вживання кави з цукром.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59