fbpx

“Скандал”: Тіна Кароль випустила скандальний кліп

“Скандал”: Тіна Кароль випустила скандальний кліп

Тіна Кароль презентувала кліп на пісню «Скандал», який став першим синглом її майбутнього альбому. 

Головним посилом пісні «Скандал» Тіна називає звільнення від власних перешкод. Співачка існує в моменті, коли позбавлення від болю минулого дарує свободу майбутньому. Співачка стає жіночною в почуттях і холоднокровною в своїх висновках. 

“Скандал”: Тіна Кароль випустила скандальний кліп 1

Майстерно володіючи жанром музичного перформансу, Тіна Кароль розповідає історію знайому кожній дівчині. 

Режисером кліпу виступив Indy Hait. «Я зняв кліп-перфоманс, де головним є не сюжет, а особистість співачки і її дар розповіді великої історії в одній пісні. Спектор емоцій і почуттів відрізняє цю роботу від традиційного уявлення про кліп. Пісні Тіни настільки сильно змінюють життя людей, надихають і творять, настільки ж чесною вона є зі своїм глядачем. Ми знімали кліп на плівку, щоб зберегти достовірність атмосфери і максимальну чесність кадру. «Скандал» – це історія з відкритим фіналом, кінцівку якого вибирає сам глядач», – каже режисер. 

“Скандал”: Тіна Кароль випустила скандальний кліп 2

Пісня «Скандал» написана Тіною Кароль в співавторстві з Аркадієм Александровим. Більшість музичного матеріалу було створено за допомогою синтезаторів і семплів. Використовуючи ненав’язливий поп-мотив, замішаний з естетикою кінця 80-тих і початком 90-тих, Тіна Кароль звертається до жанру діалогу зі слухачем. Подача вокалу співзвучна з манерою виконання соул співачок «нульових». 

У пісні виражена ідея приречених відносин на рівні з надією про світле майбутнє. Вона пропонує рольову модель не про те, як потрібно, а про те, як не треба любити. «Пісня «Скандал» про сильну дівчину, яка хоче бути слабкою, але тільки поряд з єдиним чоловіком. Позбавлена ​​права на взаємну любов, вона повинна бути сильною, просто тому що так треба», – каже Тіна Кароль.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59