Відсутність професійного косметичного догляду підштовхнула нас на пошуки альтеративних варіантів спа-процедур в домашніх умовах. І, варто сказати, ми знайшли для себе купу дієвих та простих у застосуванні процедур. Сьогодні вивчаємо, що таке сіль Епсома і чому її краще не їсти, а розчиняти у ванній.
Звідки взялась

Першим терапевтичні властивості солі виявив англійський вчений у мінеральному джерелі у Епсомі, графстві Суррей. Не дивлячись на те, що схожі елементи є й в інших мінеральних водах, свою назву сіль отримала саме на честь цього джерела. Окрім цього, сіль називають англійською, магнієвою або ж гіркою через її гіркуватий присмак. Зовні сіль Епсома нагадує звичайну кухонну сіль у вигляді маленьких прозорих кристалів.
У чому користь

Навіть відомі красуні, такі як Кетрін Зета Джонс, Марі Кондо, Елісон Брі надають перевагу не ванній, наповненій фотогенічними бульбашками, а ванній з сіллю Епсома. Все через її лікувальний склад з магнію, кисню і сірководню, що забезпечують потужніший детокс-ефект, аніж зелені смузі. До складу токсинів, наявних в організмі, входить вуглець, магній його поглинає, він робить шкідливі продукти життєдіяльності людини розчинними, після чого вони легко виводяться.
Крім цього, наявність магнію і сірки забезпечує омолоджуючий ефект та антибактеріальну дію на шкіру. Гірка сіль краще всмоктується через шкіру, ніж через травний тракт, тому ефективніше приймати саме ванни, а не вживати таблетки.

Сірка у складі англійської солі допомагає зробити волосся і нігті міцнішими, покращує стан суглобів, допомагає боротися з кератозом (ураження шкіри). Окрім того, в організм людини разом з водою, їжею та повітрям потрапляють важкі метали, і сірка допомагає успішно їх виводити.
І це ще не все! Справа в тому, що напружений графік та неправильне харчування (зокрема, велика кількість рафінованих продуктів в раціоні) і призводять до нестачі магнію в організмі. Тому важливо заповнити ці прогалини, особливо зараз, коли імунітет потребує найвищого захисту. Магній бере участь у багатьох ферментативних реакціях, допомагає зняти біль в м’язах, зменшити запальні процеси. Він необхідний для підтримки нормального тиску і роботи серця.
Сульфати також грають важливу роль, вони допомагають виводити токсини, полегшують головний біль, покращують всмоктування поживних речовин.

Зараз, в умовах, коли салони та спа-центри зачинені, найпростіше отримати необхідний ефект – прийом ванни з сульфатом магнію. Така процедура не лише поліпшить здоров’я, але й забезпечить спа-догляд за шкірою – вона буде м’якою і шовковистою.
Протипоказання

Потужний склад солі Епсома може мати й негативні наслідки для організму. Все ж, процедура лікувальна, тому її слід оминати тим, хто страждає на гострі захворювання шлунково-кишкового тракту, ниркову недостатність, під час загострення гіпотонії. Заборонена ванна з магнієм і при стійкому дефіциті калію, жовчнокам’яній хворобі, високій температурі, наявності непрохідності кишківника, наявності інфекційних шкірних захворювань, високого внутішньочерепного тиску, варикозному розширенні судин, при схильності до алергії та гіпертензії 3 ступеня.
Як приймати

Загалом, якщо ви вирішили розбавити свої карантинні будні приємним релакс-ритуалом, спробуйте повторювати процедуру курсом – 2-3 рази на тиждень, просто попередньо розчинивши сіль у воді. Тривалість процедури має не перевищувати 15-20 хвилин, а після неї треба обов’язково прийняти душ. Часто після прийому такої ванни відчувається спрагу, тому заздалегідь заготовлених пару стаканів води з краплею лимона не завадять. Не треба боятися, якщо перші кілька годин після процедури буде підвищене потовиділення, це нормальний процес. Краще приймати ванну перед сном і постаратися відразу лягти спати. Так ви зможете ще більше розслабитися і відновитися.
Де замовити




