fbpx

Січневу обкладинку італійського Vogue прикрасила паралімпійська спортсменка Вероніка Йоко Плебані

Січневу обкладинку італійського Vogue прикрасила паралімпійська спортсменка Вероніка Йоко Плебані

На січневій обкладинці італійського Vogue з’явилася паралімпійська спортсменка Вероніка Йоко Плебані, яка перехворіла бактеріальним менінгітом, що призвело до ампутації кінцівок рук та ніг. 

У 15 років дівчині поставили страшний діагноз. Хвороба протікала дуже швидко. Через це лікарям довелось ампутувати фаланги пальців рук та ніг, а по всьому тілу з’явилися шрами. Дівчині було дуже важко, але вона не здалася і після виписки з лікарні стала частиною команди, яка заохочує людей з вадами кінцівок займатися спортом.

“Коли я лежала в лікарні, то думала, що ніколи не забуду цей біль. Але я забула. Тому сьогодні я нічого не боюся. Мені здається можливим будь-який виклик”, – ділиться спогадами на сторінках журналу головна героїня.

Вероніка неодноразово приймала участь на Паралімпійських іграх у різних видах спорту, починаючи з 2014 року. В 2021 році на змаганнях у Токіо спортсменка отримала бронзову медаль по паратриатлону. “Мій улюблений вид спорту – втома! Мені дуже подобаються зміни, можливо, тому, зустрівши команду з триатлону на Паралімпіаді в Ріо-де-Жанейро в 2016 році, я одразу зрозуміла, що цей абсурдний вид спорту мені підійде. Перехід від плавання до їзди на велосипеді, від велосипеда до бігу… в той момент, коли я не могла пройти навіть кілометр! Як мені не сподобається такий виклик?” – розповідає Вероніка.

Дівчина є активною у соц.мережах і виступає за право комфортно відчувати себе у своєму тілі при будь-якому зовнішньому вигляді. “Краса – це складність. Всі квіти відрізняються один від одного, але ніхто ніколи не каже, що різні квіти не підходять, не красиві або не повинні мати місця у світі”, – зазначає героїня обкладинки.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59