fbpx

Шопінг та кольоротерапія: що придбати, аби покращити настрій восени

Шопінг та кольоротерапія: що придбати, аби покращити настрій восени

Психологи кажуть, що листопад — один з найважчих місяців року з точки зору моральної рівноваги. Але в них є дієва порада, як впоратись з осінньою хандрою саме в цей період. Спойлер — це кольоротерапія. Ви не повірите, але науковці справді мають докази ефективності впливу кольорів на організм для відновлення його життєдіяльності. Тому перш ніж скептично закрити цю сторінку, радимо спробувати посилити ефект кольоротерапії покупками для оновлення гардеробу. Врешті-решт, сьогодні для цього є вагомий привід — Всесвітній день шопінгу, який ми закликаємо відзначити замовленням речей усіх відтінків веселки від українських брендів. 

Червоний 

Якщо ви мрієте пробудитись від бездіяльності та тотальної ліні, вам терміново потрібно додати в життя багряних фарб. Психологи кажуть, що червоний колір може допомогти подолати депресію, подарувати позитивні емоції, примусити прийти до тями, забути про проблеми та повірити у власні сили. Крім того, є дослідження, які кажуть про те, що за допомогою червоних відтінків можна посилити імунітет, що також, погодьтесь, буде не зайвим зараз. Тому зробіть собі подарунок — додайте гранатових кольорів у свій повсякденний одяг. 

Помаранчевий 

Факт, який варто запам’ятати: помаранчевий колір стимулює розумові здібності, тому його називають кольором прогресу. Вважається, що люди, котрі знаходяться під впливом цього відтінку, зможуть досягти всього, чого забажають. Звучить інтригуюче, правда? Навіть у фізіологічному плані оранжевий колір має значні переваги: він стимулює кровообіг та покращує травлення. Спеціалісти також сходяться на тому, що оранжевий допомагає символізувати оточуючим про вашу впевненість у собі та потужну енергію. Ось чому цієї осені вам не завадить мати у шафі кілька цитрусово-помаранчевих речей. 

Жовтий 

Виявляється, аби продемонструвати інтелект, потрібно носити не чорний колір, а жовтий. Саме цей відтінок символізує іншим вашу мудрість та духовний розвиток. А вам він допоможе активізувати діяльність мозку та прочистити думки. Також цей теплий відтінок позбавить вас розумової перевтоми та професійного вигорання. Тому перш ніж змінювати роботу, спробуйте скорегувати свій стиль та додати до нього жовтий вкраплень.  

Зелений

В нашій генетичній пам’яті закладено сприйняття зеленого кольору як символу безпеки, спокійної впевненості, гармонії, рівноваги та домашнього затишку. Саме відтінки зеленого підвищують концентрацію уваги та оптимізацію внутрішніх процесів. Деякі спеціалісти навіть впевнені, що хвойні та трав’яні кольори сприяють процвітанню і багатству. Не знаємо, як вам, а нам здається, що це переконливий привід, аби замінити сірий монохром у шафі на будь-які відтінки зеленого. 

Рожевий 

Найбільш упереджене ставлення зі всієї палітри веселкових відтінків терпить рожевий. Але поки хтось вважає його інфантильним та наївним, палітра рожевих відтінків розслабляє, знімає втому та стрес, викликає почуття ніжності, турботи та любові і повертає життєствердні відчуття юності, безтурботності, закоханості. Психологи наполегливо рекомендують придивитись до рожевого тим, хто помічає за собою приступи агресії, неврозу, злість з приводу дрібниць. Навіть альтернативна медицина розглядає рожевий як серйозного помічника у боротьбі з серцевими захворюваннями, спазмах м’язів та меланхолії. 

Синій 

Якщо ви постійно ловите себе на негативних думках, вам варто зануритися не лише в перегляд комедійних серіалів, але й додати трохи синіх відтінків до своїх луків. Саме морські відтінки здатні мінімізувати негативні вібрації, що осідають у підсвідомості людини, лікують від неприємних і хворобливих спогадів, емоційних потрясінь. Небесні відтінки можуть виконати роль коуча: допомагають стати вам розуміючим, товариським і контактним. Зрештою, це призводить до оновлення енергії організму та зцілення від багатьох захворювань, таких як нервові розлади, хвороби очей та навіть кровотечі.

Фіолетовий

А от фіолетовий вважається найбільш загадковим та неоднозначним відтінком. Не дарма він асоціюється з магією, езотерикою, філософією та космосом. Вочевидь, у фіолетовому кольорі поєднуються інтелект, пристрасть, енергія та нестандартний спосіб мислення. Експерти у різних галузях погоджуються, що оточення людини фіалковими відтінками, у тому числі й через одяг, допомагає боротись з головними болями, втомою очей, пониженим тиском, підвищеним апетитом та слабкою імунною системою. Ті, хто регулярно носять фіолетові барви, відмічені як люди, надзвичайно цікаві у спілкуванні, розумні, дотепні, непередбачувані та здатні створити святковий настрій без жодного на те привода. Також лілові відтінки вважаються потужним джерелом натхнення для тих, хто тимчасово втратив музу.  

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59