fbpx

Шопінг-лист: які сумки потрібно мати в гардеробі цієї осені

Шопінг-лист: які сумки потрібно мати в гардеробі цієї осені

Ви також ще досі носите плетені сумки, яскраві тоути, нейлонові “багети” та інші улюблені літні аксесуари, які з першими осінніми холодами ще не встигли сховати в шафу? У нас для вас дві новини — хороша і погана. Для початку прийміть той факт, що осінь все ж прийшла, і теплих сонячних днів ставатиме все менше. Тому всі атрибути літа, хочете ви того чи ні, все ж варто відкласти до наступних відпусток. З іншого боку — немає чого засмучуватись. Стилісти вже склали список найтрендовіших сумок нового сезону, тому у вас є нагода оновити свій гардероб та підібрати сумки, які найкраще відображають ваш настрій. 

Асиметрія

Шопінг-лист: які сумки потрібно мати в гардеробі цієї осені 1

Лаконічні лінії, мінімум деталей, спокійна палітра, але асиметричний силует – такі сумки цієї осені покликані урізноманітнити виходи тих дівчат, котрі не люблять надто зухвалі деталі та невиправдану надмірність в повсякденному чи робочому образі. Проте, все ж прагнуть виділятись з натовпу тих зайнятих дівчат, які поспішаючи на роботу, обирають надійну, перевірену часом, проте нудну базу. 

Шопінг-лист: які сумки потрібно мати в гардеробі цієї осені 2

Де замовити: www.luisaviaroma.com

Хутро 

Шопінг-лист: які сумки потрібно мати в гардеробі цієї осені 3

За що фешн-хантери обожнюють перші сезонні заморозки, так це за привід носити хутро. І якщо в оздобленні верхнього одягу хутро має суперечливу репутацію, то в аксесуарах воно несе в собі зовсім інший вайб – затишку, приємних тактильних вражень та невловимого відчуття хюгге. Цього сезону першість за фактурами, що нагадують вовну вівці, верблюда чи альпаки. 

Шопінг-лист: які сумки потрібно мати в гардеробі цієї осені 4

Де замовити: www.modaoperandi.com

Крупні ланцюги 

Шопінг-лист: які сумки потрібно мати в гардеробі цієї осені 5

Оскільки нам не оминути знову актуальні тренди “нульових”, слід дати їм шанс, взявши приклад з різних інфлюенсерів – від дівчат реперів до фешн-редакторів. Вони із задоволенням демонструють, як зухвало, яскраво та оригінально можуть виглядати сумки з масивними ланцюгами, особливо, якщо зарифмувати їх з ланцюгами на шиї. 

Шопінг-лист: які сумки потрібно мати в гардеробі цієї осені 6

Де замовити: brandonblackwood.com

Смартфон-кейс

Шопінг-лист: які сумки потрібно мати в гардеробі цієї осені 7

Давайте відверто: все, що нам сьогодні необхідно мати з собою – це наш смартфон, який надто великий для кишені та для модних минулих сезонів мікросумок, куди не вміщався не те що гаджет, а навіть помада. Тому дизайнери переосмислили тренд на крихітні аксесуари і пропонують цієї осені сумки, в які якраз поміститься ваш телефон, кредитні картки і ще пару необхідних дрібниць. Так, на роботу вам такої сумочки навряд чи буде достатньо, але для прогулянки з дітьми та домашніми улюбленцями, шопінгу, побачення чи вечірки – цілком. При цьому такий аксесуар дозволить звільнити вам руки і почувати себе більш розслаблено у будь-яких обставинах. 

Шопінг-лист: які сумки потрібно мати в гардеробі цієї осені 8

Де замовити: us.louisvuitton.com

Інь-ян 

Шопінг-лист: які сумки потрібно мати в гардеробі цієї осені 9

Коли всі навкруги говорять про необхідність віднайти свій баланс у житті, модники сприймають цю пораду в прямому сенсі і обирають аксесуари з інь-ян мотивами, натхненними естетикою 70-х. Ви, можливо, здивуєтесь, але цього сезону такі сумки можна знайти не в одного бренда. Тому, якщо ви зважитесь будувати свій стиль “за фен-шуєм”, радимо почати саме з таких речей. 

Шопінг-лист: які сумки потрібно мати в гардеробі цієї осені 10

Де замовити: us.poppylissiman.com

Пітон 

Шопінг-лист: які сумки потрібно мати в гардеробі цієї осені 11

Якщо ви небайдужі до анімалістичниих принтів, а леопард все ж видається вам занадто агресивним візерунком, тоді зверніть увагу на більш стриманий та елегантний принт пітона. Як показує практика, він чудово поєднується з усіма відтінками осінньої листви – від насичено зеленого до жовто-багряного. А різноманіття його малюнку дозволяє не боятись побачити такий же принт серед інших стильних містянок. 

Шопінг-лист: які сумки потрібно мати в гардеробі цієї осені 12

Де замовити: www.byfar.com

Зовнішні кишені 

Шопінг-лист: які сумки потрібно мати в гардеробі цієї осені 13

Якщо організація, порядок та перфекціонізм у всьому є вашою відмінною рисою, тоді вам точно варто обзавестись сумкою із зовнішніми кишенями. Погодьтесь, у кишенях, схованих всередині сумки, не завжди можна швидко знайти потрібну річ. Натомість накладні кишені дозволяють максимально зручно упорядкувати весь необхідний арсенал великих та маленьких дрібничок, які можна дістати в потрібний момент без порції роздратування. 

Шопінг-лист: які сумки потрібно мати в гардеробі цієї осені 14

Де замовити: en.louisvuitton.com

Глітер 

Шопінг-лист: які сумки потрібно мати в гардеробі цієї осені 15

Ми вже розповідали вам про реванш стиль, котрий дав офіційний дозвіл занадто ошатним та вечірнім речам у повсякденних образах – мовляв, ми і так дуже довго страждали на карантині в домашніх речах, аби тепер, коли можна знову збиратись на невеличких івентах, вбиратися в прості речі зі спортивним настроєм. Тому ми зовсім не здивовані хвилі популярності блискучих аксесуарів у металік-оздобленні чи всипаних глітером. Нарешті такі сумочки не потребують особливих моментів, натомість готові прикрасити ваші осінні будні без будь-якого свята. 

Шопінг-лист: які сумки потрібно мати в гардеробі цієї осені 16

Де замовити: www.guess.eu

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59