fbpx

Сходинки до успіху: Злата Огнєвіч про те, як знайти призначення та американську техніку досягнення цілей

Сходинки до успіху: Злата Огнєвіч про те, як знайти призначення та американську техніку досягнення цілей

За плечима кожної успішної людини свій неповторний та цікавий шлях. У декого це швидкий зліт на вершину, у інших – хитка драбина, де кожен щабель потрібно долати дуже обережно, а у когось – це велика кількість сходинок, котрі вимагають неабияких сил та терпіння. 

Як дійти до вершини та не впасти, чому важливо розслабитись на шляху до мети, у чому полягає секрет успіху для артиста та чому небезпечно з кимось себе порівнювати нам розповіла співачка Злата Огнєвіч на сходинках пам’ятника Магдебурзькому праву. Вона стала новою героїнею нашого спільного проекту з Nazary shoes – українським брендом взуття, створеним для того, аби надати впевненості та легкої ходи жінкам, які обирають непрості життєві стежки.  

Сходинки до успіху: Злата Огнєвіч про те, як знайти призначення та американську техніку досягнення цілей 1

Раніше я по-іншому ставилася до успіху. Зараз я розумію, що я його переоцінювала. І коли я знизила градус цієї надвартості, то все почало краще виходити. Тому мій секрет успіху – знаходитися у моменті, жити тут і зараз. Якщо щось не виходить, потрібно не боятись йти далі та пробувати себе у чомусь іншому. Важливо до всього ставитися із легкістю.

Така переоцінка світогляду у багатьох відбулась під час карантину. Але в мене категорично інше усвідомлення життя сталося десь із 3 роки тому. Я зрозуміла, що не треба надавати жодним речам, навіть роботі, аж такої надважливості, бо життя коротке та не варте того, щоб твоя психіка в’язла у чомусь.

Сходинки до успіху: Злата Огнєвіч про те, як знайти призначення та американську техніку досягнення цілей 2

Я знаю, що у багатьох є проблема емоційного вигорання. Але знову ж, жити треба так, щоб тобі все давалось із легкістю. Якщо щось дається не просто з великими зусиллями, а з вмовляннями себе виконати якусь роботу, то це точно не твоє на 100%. Головне чути себе, а не старатися відповідати думці інших людей, батьків, друзів чи колег. Як ти можеш робити щось так чи не так, коли ти сам не знаєш, хто ти та чого хочеш. 

Аби зрозуміти це, є класна вправа: запитуйте себе, що ви хочете на сніданок, або що ви хочете вдягти, або продумуйте власну думку стосовно певної події. Важливо починати з маленьких речей, ставлячи собі запитання «Це точно те, чого я хочу?». Тому що більшість людей живе якимись нав’язаними суспільством чи родиною цінностями й зовсім не знає, хто вони насправді. І через це й перегорають, бо постійно живуть наче в образі, якому треба відповідати і який повинні оцінити інші. 

Я вважаю, що в кожної людини свій шлях: хтось відправляє машини до космосу та створює прекрасні Tesla, а хтось вирощує духмяний яблуневий сад, і теж цим доставляє радість іншим людям.

До речі, на порівняння себе з кимось йде дуже багато енергії, яка витрачається ні на що. Завжди знайдеться хтось, хто гарніший за тебе, успішніший, багатший. Це дурна справа, будь ласка, не робіть цього! 

Сходинки до успіху: Злата Огнєвіч про те, як знайти призначення та американську техніку досягнення цілей 3

Для мене успіх – однозначно не лайки під фото та не статуетки музичних премій. Найкращий індикатор успіху на мою думку – це коли люди купують квиток на твій концерт, і в тебе заповнена зала. Заради цього артист, власне, й існує. Коли люди готові витратити на тебе свій час, гроші – це успіх. Можна бути двічі народним, тричі заслуженим і мати пусті зали. 

Я себе ні з ким не порівнюю, але можу сказати, що, наприклад, Тейлор Свіфт, яка визнана однією з найбагатших поп-співачок світу і має свій неповторний сценічний образ- викликає захоплення. Також мені імпонує творчий шлях Бейонсе. Але я не буду казати комусь, що оскільки вона успішна співачка, тому будь як Бейонсе. Бейонсе успішна, але ти будь собою! Такий підхід важливо зрозуміти починаючим співакам, які часто не можуть знайти власну індивідуальність, навіть попри талант, тому що намагаються у своїй творчості дуже явно когось наслідувати.

Я завжди мріяла у дитинстві, щоб багато людей ходили на мої концерти. І щоб глядачі співали, тоді ще ефемерні, мої пісні. І нічого з ти пір не змінилося стосовно моїх бажань, просто я навчилася чітко їх формулювати.

Сходинки до успіху: Злата Огнєвіч про те, як знайти призначення та американську техніку досягнення цілей 4

Ще я мріяла створювати власну музику, наважитися показати свої пісня людям. Я не відразу до цього прийшла, але зараз намагаюся це робити. Наприклад, у новому альбомі, який виходить 11 вересня, будуть пісні «Ти обіцяв», «Беги», «Океан», «Погляд» – це 4 мої авторські треки. Але й з іншими мені подобається працювати. Мішу Некрасова взагалі вважаю геніальною людиною.

У моєму світосприйнятті гроші – це не успіх. Успіх – це коли ти прокидаєшся з прекрасним відчуттям і з ним лягаєш. Так, в шоу-бізнесі, звичайно, без грошей ти не зробиш шоу, не запишеш аранжування. Є моменти, де гроші насправді вагомі. Але все ж таки гроші можна швидко заробити й так само швидко витратити, можна в один день стати банкрутом. А успіх – це відчуття всередині, впевненість у собі, незалежно від зовнішніх чинників. Деколи дуже складно у нашому світі бути щасливою людиною без мільйона в кармані. Але до цього щастя та гармонії треба прагнути. 

Життя в соціумі, коли всі ототожнюють гроші та успіх дається взнаки. Однак ця теза зовсім далека від реальності. Це легко перевірити на практиці: відчуття задоволення закінчується одразу тоді, коли ти витратив усі гроші, і ти розумієш, що це щось не справжнє. Коли ти купив нові брендові дорогі черевики, які у твоїй уяві мали б тобі відкрити двері до якихось «зачинених клубів» чи недосяжних вершин, але ти порадів цій покупці півгодини і все (бо матеріальним речам навряд чи можна радіти довго) – це не щастя і однозначно не успіх.  

Мені близька американська психологічна практика «Step by step». Коли ми починаємо щось робити і налітаємо на справу одразу, то в нас, зазвичай, нічого не вдається. Я не перший рік займаюся фортепіано й в мене далеко не все виходило з першого разу. А коли ти все робиш поступово, виробляється достатньо дофаміну, аби рухатися далі та бути впевненим у наступному кроці. Мені ця система дуже близька. Відверто кажучи, я не вірю у історії, коли в одну мить ти прокидаєшся знаменитим. Вірніше, такі історії є, але як правило, такий миттєвий успіх закінчується досить швидко.

Сходинки до успіху: Злата Огнєвіч про те, як знайти призначення та американську техніку досягнення цілей 5

Я прописую собі план на рік, що б я хотіла зробити. Але це не бізнес-планування, я просто роблю та помітки для себе. Ще мені подобається продумувати день: що я буду готувати, куди піду та що зроблю. Є тайм-менеджмент і щодо виходу альбому, фотосетів для обкладинки, зустрічей та інших справ. Такі технічні моменти з командою ми пропрацьоваємо, але я вважаю, що вони дієві тільки для робочого поля. От для особистого життя в мене такого плану немає, тому що, вважаю, що він би тільки завадив.  

Nazary shoes – це перш за все елегантність. Коли ми розробляємо кожну унікальну пару взуття, ми піклуємося про високу якість, авторський стиль та комфорт. Виробництво, розташоване в Італії і України, гарантує високу якість взуття. А стиль взуття Nazary підкреслить будь-який образ.

Шоурум: Київ, вул. Лютеранська, 11а

Cайт: nazary.shoes

Інстаграм: @nazary.shoes

Продюсер: Олексій Прищепа

Фото: Ден Бобров

Відео: Роман Кетков

Читайте також, як вдалося досягти успіху телеведучій Тетяні Тереховій, художниці Лані Кауфман та дизайнеру бренду Nazary Shoes Олені Назарі.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59