fbpx

Сходинки до успіху: Лана Кауфман про реалізацію в сім’ї та кар’єрі та місію художника

Сходинки до успіху: Лана Кауфман про реалізацію в сім’ї та кар’єрі та місію художника

Кожна успішна людина прийшла до своєї мети своїм неповторним шляхом. У когось це був приголомшливий зліт на вершину, у когось – хитка драбина, на якій кожен щабель був окремим випробуванням, а у когось – цебула велика кількість сходинок, котрі вимагають наполегливості та терпіння. 

Як їх подолати та досягти успіхів у мистецтві, чому художнику важливо показувати свої роботи та вести соціальні мережі, як успішно суміщати сім’ю, материнство та арт-бізнес розповіла художниця Лана Кауфман на знакових сходинках Київського річкового вокзалу у рамках нашого спільного проекту з Nazary shoes – українським брендом взуття, створеним для того, аби надати жінкам впевненості та сил підкорити світ.  

Сходинки до успіху: Лана Кауфман про реалізацію в сім’ї та кар’єрі та місію художника 1

Я почала афішувати свою творчу діяльність, аби привернути увагу мас до проблеми екології. Мені хотілося, щоб кожен з нас усвідомив, що він приходить і йде, залишаючи після себе слід для наступних поколінь. Наша планета – це будинок, і до нього потрібно ставитися як до свого дому.

Моя перша виставка була присвячена місцям сили. Я хотіла показати, чому куточки планети, де немає людей, стають дуже бажаними туристичними напрямками. Енергетика у таких місць зовсім інша, там немає сміття, а існує лише сила спокою.

Друга виставка «Контрасти» якраз показала різницю з місцями, де є людина. Після цієї виставки всі мої картини успішно подорожують по Європі. А третя виставка пройде зовсім скоро під патронатом ЮНЕСКО і для неї теж були обрані картини, які присвячені людині та екології.

Мета мого мистецтва – усвідомленість людства і того, що робить кожен з нас. Художник – людина, вільна у своєму мисленні, яка може зобразити все, що захоче. Крізь призму очей художника ми бачимо варіанти подій або реальності загалом.

Не обов’язково, щоб мистецтво приносило прибуток. Частина художників займається іншим бізнесом, а мистецтво для них – хобі. Але якщо заглибитися, то, звичайно, хочеться робити якісь маркетингові речі, які подобаються всім. 

Сходинки до успіху: Лана Кауфман про реалізацію в сім’ї та кар’єрі та місію художника 2

Буквально вчора переглядала фільм «Великі очі» (2014) про художницю, яка присвятила життя малюнку дітей з великими очима і потрапила в руки до людини, який був чудовим підприємцем. На жаль, всі картини він продав під своїм ім’ям, не вказавши справжню художницю. Це приклад того, як працює мас-маркетинг.

Я вивчаю енергію понад 15 років, і для мене слова «перегоріти» вже просто не існує. Я дотримуюся балансу та рівноваги в своєму житті. Я зрозуміла для себе, що таке гармонія і можу день присвятити собі, відновити жіночу енергію, щоб далі працювати. Для тих, хто тільки робить кроки в самопізнанні, раджу почати з простого: помічати знаки. Якщо щось йде не так, важливо зупинитися і подумати, чому ви тут опинилися і що до цього призвело. Усвідомлення підказує. Я розумію, як потрібно повернути хід подій.

Художник повинен бути допитливим апріорі. Він повинен знати, що відбувається в світі, читати новини, спілкуватися з кураторами і ходити на виставки, не боятися знайомитися і показувати себе та свої роботи, мати при собі хоча б невелику брошуру-портфоліо. Свого часу я носила з собою маленьку роздруківку своїх найсильніших робіт і питала у мистецтвознавців, які роботи вони вважають сильними. Готову брошуру представляла кураторам закордоном під час подорожей. Таким чином люди зв’язувалися вже безпосередньо зі мною. Коли тебе визнають та помічають – це супермотивація для будь-якого художника.

Соцмережі – це важливий аспект. Це ваша бізнес-сторінка, яка в подальшому буде тільки розвиватися. А кількість передплатників і коментарів тільки підстьобує до розвитку. Я не бачу сенсу закривати сторінку, якщо всерйоз займаєшся будь-якою справою.

Зв’язки – важливий елемент успіху, але у мене їх не було, тому з самого початку важливо цікавитися і дійсно жити тим життям, яке обрав. Проте можна найняти спеціальну людину, платити їй зарплату, вона буде вас розвивати і просувати.

Сходинки до успіху: Лана Кауфман про реалізацію в сім’ї та кар’єрі та місію художника 3

Художники сучасності можуть бути успішними, але дивлячись що вважати успіхом. Можливо, це просто успішний бізнес-проект, який не має ніякої сили, а картини геть позбавлені енергетики. Якщо картина пишеться від душі, то в приміщенні вона дійсно насичує людей позитивними емоціями так сильно, що люди не хочуть йти, а бажають забрати цю роботу до себе додому. 

Бенксі – це комерційна історія, але мені дуже імпонує, який слід він залишає для людства. Люди замислюються, чому він зобразив саме дівчинку з кулькою і навіщо її так жорстоко порізали. Коли у роботи є прихований сенс, це привертає більше уваги.

В юності у мене була мрія поїхати з рідного дому, вступити до інституту у великому місті, самостійно все контролювати і бути незалежною. Для мене це було мірилом успіху. І дійсно, коли я думала про хороше – думки матеріалізувалися. Але чогось не вистачало. І я прийшла до знань про енергію, про розвиток свідомості. А зараз я відчуваю себе абсолютно щасливою і в гармонії. І навіть події, пов’язані з епідемією, я розцінюю як позитивні зміни, адже людині важливо змінюватися швидко. Якраз вміння адаптуватися – це успіх. 

Я планувала арт-фестиваль EARTHMATE, присвячений екології та арту у квітні, але я ні в якому разі не переживалащо його довелось скасувати. Навпаки це дало додатковий час подумати, що можна зробити цей захід кращим. Наприклад, ми змінили локацію з Українського дому на Ботанічний сад і сподіваюся, що з 24 по 27 вересня багато хто зможе туди прийти – запрошую!

Щоб бути успішною, потрібно почати з себе: полюбити і приймати такою, яка є. Вміти чути себе і помічати знаки, адже Всесвіт безмежний і може дати все, що завгодно: чоловіка, гроші, кар’єру, – головне, що все це можна сумістити, і я цьому приклад.

Сходинки до успіху: Лана Кауфман про реалізацію в сім’ї та кар’єрі та місію художника 4

Зі своїм першим чоловіком мені здавалося, що може бути тільки сім’я і все, більше ніякого розвитку. Мені знадобилося 15 років пошуків на шляху до розуміння, що можна все гармонійно урівноважити, займатися багатьма аспектами життя одночасно та бути уважною до навколишніх.

Я завжди ставлю собі чіткі цілі і конкретні дедлайни, щоб вчасно закінчувати проекти. І навіть вагітність не збила цю чіткість. Я завжди записую всі задачі, але одну за одною, у мене не виходить вести кілька справ одночасно, залишаючись в гармонії та балансі. А в результаті за рік виявляється, що я дуже багато чого встигла зробити.

Найяскравіший приклад коучингу для мене – вечеря з Робертом Кіосакі, коли він приїжджав в Україну. Тоді я змогла промотивувати свою команду My power Farm рухатися далі і створювати нові речі. Лідери коучингу дуже добре впливають, особливо на тих, кому не вистачає ще одного заклику до дії та віри в себе.

У мене багато кредо, мотивуючих фраз, які я повторюю майже як мантру. «Завжди вір у себе», «Вір в сові справа», «Життя = рух», «Що б не трапилося – візьми паузу, але не зупиняйся». В результаті завжди знайдуться люди, способи і сили робити те, чим ви живете. Потрібно бути відкритим до світу і не боятися тягнутися до людей.

Nazary shoes – це перш за все елегантність. Коли ми розробляємо кожну унікальну пару взуття, ми піклуємося про високу якість, авторський стиль та комфорт. Виробництво, розташоване в Італії і України, гарантує високу якість взуття. А стиль взуття Nazary підкреслить будь-який образ.

Шоурум: Київ, вул. Лютеранська, 11а

Cайт: nazary.shoes

Інстаграм: @nazary.shoes

Продюсер: Олексій Прищепа

Фото: Ден Бобров

Відео: Роман Кетков

Раніше про те, що таке успіх, ми поговорили з телеведучою Тетяною Тереховою, співачкою Златою Огнєвіч та дизайнером бренду Nazary Shoes Оленою Назарі.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59