fbpx

Сходинки до успіху: дизайнер Олена Назарі про мрію взувати зірок та найзручніше у світі взуття

Сходинки до успіху: дизайнер Олена Назарі про мрію взувати зірок та найзручніше у світі взуття

Кожна успішна людина дісталась мрії своїм унікальним шляхом. Хтось безстрашно долав перешкоди, хтось стукав у всі двері, поки вони не відчинились, у когось був миттєвий зліт, а у когось – це була велика кількість сходинок, котрі вимагали сил та терпіння, аби їх пройти. 

Яку стратегію успіху для себе обрала дизайнер взуття Олена Назарі, вона розповіла нам у спільному проекті зі своїм брендом Nazary shoes. Для кого вона створює вишукане взуття, на кого рівняється, як будує команду та що вважає своєю суперсилою, – дизайнер розповіла нам під час символічної зйомки на сходинках готелю Riviera House. 

Сходинки до успіху: дизайнер Олена Назарі про мрію взувати зірок та найзручніше у світі взуття 1

Коли людина чогось дуже хоче, вона знаходить для цього шлях, можливості, зв’язки. Коли є справжня мрія чи мета, її не зупинити. Звичайно, для старту будь-якого бізнес-стартапу потрібні гроші та зв’язки, але вони самі приходять, коли виникає ідея крутого проекту. Знаю з досвіту, коли в тебе в думках є цей проект, сам Всесвіт наче сприяє, аби все вийшло задля його втілення в життя.

Успіх в бізнесі – це дисципліна та поетапний план. Кожен підприємець повинен чітко бачити, чого він хоче досягти: працювати із зірками або у сегменті мас-маркету, на вітчизняному ринку чи закордоном. Хоча я, наприклад, хочу робити і мас-маркет, тому що мені хочеться взувати всю Україну, і створювати взуття для селебриті, тому що мені цікаво робити концептуальні речі, які підкреслять образ зірки.

Для мене успіх – це прибуток, коли всі вкладені кошти ти отримуєш назад. Коли я досягаю своєї мети і отримую за це гроші, це тішить моє его і самолюбство. 

Сходинки до успіху: дизайнер Олена Назарі про мрію взувати зірок та найзручніше у світі взуття 2

Якщо говорити про лідерів в індустрії виробництва взуття, мені найбільше подобається перша лінія Armani. Для мене це найзручніше взуття у світі, яке відповідає усім вимогам сучасних жінок. Адже ідеальна пара повинна бути одночасно і «сексі» і комфортною, щоб в ній можна було ходити протягом дня і відвідувати вечірні заходи. Тож, надихнувшись улюбленим брендом, я проробляю кожну нашу модель: беру участь у розробці, тестую зразок, ношу його сама і одразу бачу всі недоліки – де натирає, де недостатньо підтримки. Я закінчила спеціалізований інститут моди в Італії і є дипломованим дизайнером взуття. Тому окрім зовнішнього вигляду кожної пари, для мене важлива їхня зручність. Для мене максимальною оцінкою мого взуття є навіть не дизайн, Коли дівчата міряють у шоурумі наші босоніжки чи ботильйони і одразу відзначають комфорт, я вважаю це максимальною оцінкою своєї роботи.

В Україні простіше створити свій бренд. Так, є проблеми комунікації з фабриками, але знову ж таки, якщо промальований дизайн та прописане чітке бачення, можна знайти і колодку, і матеріали, головне – правильно до цього підійти. Перш ніж вийти на Захід, я повинна спробувати себе тут, на Батьківщині. І поки я не досягну успіху зі своїм продуктом тут, вважаю, немає сенсу показувати його десь іще. 

Сходинки до успіху: дизайнер Олена Назарі про мрію взувати зірок та найзручніше у світі взуття 3

У бізнес-сфері команда – це все. До своєї команди я запрошую активних людей, які проявляють ініціативу, зацікавлені у справі, беруть активну участь у справах. Тобто, я шукаю таких, як я: щоб коли потрібно, вони могли знайти будь-яку людину, домовитися про зустріч або уточнити терміни. Оскільки мій бренд ще зовсім маленький, наша команда теж поки невелика, але все люди – близькі мені по духу, кожна людина – частинка мого внутрішнього світу.

У бізнесі, як і в коханні, важливо, аби з’явилась якась симпатія та інтерес з першого погляду. А якщо людина мою пропозицію надто довго обдумує, ще й беземоційно на неї реагує, мені стає нецікавим наше подальше спілкування. 

Сходинки до успіху: дизайнер Олена Назарі про мрію взувати зірок та найзручніше у світі взуття 4

Мода – це не моє слово, я більше за стиль. Мода – це те, що сьогодні прийшло, а завтра безслідно зникло, тому я не стежу за модними тенденціями. А ось стиль виражає мій внутрішній характер і моє «я». Я хочу, щоб кожна дівчинка могла підкреслити свою індивідуальність нашою парою взуття. Це ж так просто: наприклад, можна зіграти на контрасті кольорів – поєднати червоний костюм із зеленими черевиками. Цього достатньо, аби привернути увагу та затримати на собі погляди. Не розумію, до речі, чому жінки побоюються яскравих відтінків у повсякденному одязі. 

Не впевнена, що у своїх колекціях я буду створювати high heels. Мені подобається, коли у взутті можна ходити легко, багато і без надриву – теперішній темп життя прагне до цього. Тому моє взуття сьогодні – про інтерес, вишуканість та зручність

У кожній країні по-різному сприймають успіх. У Києві багато цілеспрямованих, грамотних і розумних молодих людей, які відкривають безліч крутих проектів. У столиці багато креативу та перспектив для тих, хто жадає успіху. Іноді мені здається, що тут все навіть занадто зациклені на досягненні успіху, а ось за кордоном це легше сприймають. Я люблю йти прямо до мети, але часом відволікаюся і літаю десь у мріях. Саме такої легкості часом не вистачає в Києві. Іноді є відчуття, що якщо ти зробив хоч один крок в бік від наміченої мети – вже нічого не повернути.

Сходинки до успіху: дизайнер Олена Назарі про мрію взувати зірок та найзручніше у світі взуття 5

Вважаю, що моя суперсила у енергійності та здатності не втомлюватися протягом тривалого часу. Для мене звична справа прокинутись та не витрачати час на безглузді речі та прокрастинацію, а одразу братися за роботу. Чим більше роботи, тим краще я себе почуваю. Життя – це рух, тільки-но я починаю розслаблятися, одразу не знаю, куди себе подіти. Мені стає сумно, нудно і життя ніби проходить повз мене.

Nazary shoes – це перш за все елегантність. Коли ми розробляємо кожну унікальну пару взуття, ми піклуємося про високу якість, авторський стиль та комфорт. Виробництво, розташоване в Італії і України, гарантує високу якість взуття. А стиль взуття Nazary підкреслить будь-який образ.

Шоурум: Київ, вул. Лютеранська, 11а

Cайт: nazary.shoes

Інстаграм: @nazary.shoes

Продюсер: Олексій Прищепа

Фото: Ден Бобров

Відео: Роман Кетков

Нагадаємо, раніше про свої сходинки до успіху нам розповіли телеведуча Тетяна Терехова, співачка Злата Огнєвіч та художниця Лана Кауфман.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59