fbpx

Що відомо про нову дівчину Ілона Маска

Що відомо про нову дівчину Ілона Маска

Нещодавно мільярдера Ілона Маска та австралійську акторку Наташу Басетт помітили разом, коли вони покидали приватний літак у Лос-Анджелесі, повідомило видання Hollywood Life.

Виявилося, що про 27-річну Наташу Бассет відомо зовсім мало. Народилася вона у Сіднеї. У 14 років зіграла головну роль в постановці “Ромео і Джульєтта” Австралійського театру молоді. В 19 років переїхала до Нью-Йорку задля навчання у театральній школі. 

Що відомо про нову дівчину Ілона Маска 1

19-річна Наташа Бассет отримала стипендію сценариста від програми ArtStart, написала та зняла свій перший короткометражний фільм “Повітряний змій” (2013). Стрічка мала нереальний успіх та була показана на Міжнародних кінофестивалях.

Акторка з’являлася в деяких серіалах (“Граблі” (2010), “Дикі хлопці” (2011) та фільмах (“Псих” (2012) та “Останнє прощання” (2013), в тому числі в комедії “Хай живе Цезар!” з Джорджем Клуні та Скарлетт Йоханссон.

У 2017 році Наташа постала в ролі Брітні Спірс у біографічному фільмі “Брітні назавжди”.

Що відомо про нову дівчину Ілона Маска 2

Зовсім скоро її можна буде побачити в ролі першої дівчини легендарного музиканта Елвіса Преслі у фільмі “Елвіс”, що вийде на екрани у червні 2022 року.

Варто відмітити, що про її особисте життя та сім’ю зовсім нічого не відомо. У соціальних мережах не знайшлося жодного знімку, який натякав би на романтичні стосунки.

Нагадаємо, у вересні минулого року Ілон Маск оголосив про розрив стосунків з матір’ю свого сина на ім’я X Æ A-Xii – співачкою Греймс. Пара була разом три роки та залишилася у хороших відносинах після розставання, щоб разом виховувати сина. 

Що відомо про нову дівчину Ілона Маска 3

На даний момент ані акторка, ані мільярдер не дали жодних коментарів.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59