fbpx

Що у мами в голові: Tayanna

Що у мами в голові: Tayanna

Як мамі ставитись до нових гаджетів? А до захоплення дитячими блогами? Які книжки варто читати, щоб стати хорошою мамою? А як привити любов до книг самій дитині? Як збалансувати харчування так, щоб було і корисно, і смачно? Чи слід дозволяти дитині самовиражатись в одязі? Як виховати у ній хороший смак? Всі ці питання щодня постають в голові у кожної мами. 

Ми вирішили пошукати на них відповідь в рамках особливого фотопроєкту до Дня матері та поговорити про “наболіле” з відомами мамами. Разом з українським брендом одягу Kohai ми запропонували їм яскраві образи та створили для них символічні головні убори, які змогли б показати хаос різноманітних материнських думок. 

Заключною героїнею фотопроєкту стала співачка Tayanna, мама 8-річного Даніеля. Вона розказала нам, за що може себе похвалити, що готує для сина і чому любить подорожувати з дитиною.

Що у мами в голові: Tayanna 1

У мами в голові просто вир думок! Найчастіше спливає питання, як правильно виховати здорову психічно, морально і духовно дитину. Що зробити для того, щоб вона була щаслива. Як бути хорошою мамою і не нашкодити своїй дитині.

Найбільшою проблемою материнства вважаю відсутність контакту мами та дитини. У цьому питанні має бути повне розуміння на тонкому рівні, інтуїтивному.

Якщо чесно, я хвалю себе за те, що я турботлива і любляча мама, хоча без недоліків не обходиться. Проте я намагаюсь ніколи не порівнювати себе з іншими, тому що не знаю, хто як виховує своїх дітей — в мене своє життя і я намагаюсь його жити.

Мені багато чого не вистачає, аби називати себе ідеальною мамою. Але якщо мій син вибрав мене в своєму житті, то для нього я вже ідеальна мама.

Емоції деколи бушують, тому я можу зірватись на сина. Але таке буває дуже рідко. Я взагалі не люблю ці «емоції», тому що після них ще гірше стає — починаєш себе картати, думати, що ти нехороша мама, потім починаєш жалкувати. Не дуже люблю такий ланцюг подій, тому більшість часу я поводжу себе стримано на розсудливо. 

Що у мами в голові: Tayanna 2

Харчування для нас — абсолютно не головний біль. Я люблю готувати різні страви, часто готую спонтанно, орієнтуючись на те, що прийде в голову прийде і, звісно, на те, що є в холодильнику. Зазвичай це може бути суп, салат, рис з овочами, борщ, картопляне пюре. 

У сина є багато гаджетів. Але в нас стосовно них є певні правила, яких він намагається дотримуватись.

Я не організовую відпочинок з сином наперед, люблю спонтанність. Даніель звик вже до цього. Разом нам подорожувати комфортно. Без дитини зараз рідко відпочиваю, тому що я отримую велике задоволення від перебування з ним. 

Своїм прикладом я намагаюсь показати, що треба поважати і приймати всіх людей. Важливо бути позитивним і вірити в чудеса, мріяти і багато працювати.

В мене син вже дуже дорослий та самостійний хлопчик. Він сам читає цікаві книги, а потім мені їх переказує!

Що у мами в голові: Tayanna 3

До народження сина я була впевнена, що вбережу його від цукру, шоколадок і м’яса. Але, коли йому виповнилось два, бабуся нагодувала його котлетами та кіндерами! 

Раніше я справлялась з усім сама, але зараз у нас є няня, яка допомогає. Мені спокійніше, коли знаю, що в мене завжди є на кого покластись, якщо терміново виникли власні справи. 

Я адекватна мама і розумію, що дитина швидко росте, тому не купую купу речей. Син може ходити місяць в одних штанах, бо він їх любить і переконати переодягнутись його дуже важко.

Що у мами в голові: Tayanna 4

Найбільша нагорода від дитини — це обійми і коли він мені каже, що я супер-мама і що я все встигаю. Даніель приносить мені відчуття ейфорії щодня! Кожної ночі я дивлюсь на нього і дякую Богу, що він є в мене, а я — в нього. Бо син — моє щастя і мій ангел.

Kohai – український бренд жіночого одягу. Це базовий гардероб, який можна доповнювати, розбавляти аксесуарами і створювати нові образи. В основі бренду мінімалістичні речі, які залишаються актуальними поза часом і сезонів. Правильний крій, чіткі лінії, висока якість матеріалів і поєднуваність одягу один з одним.

Стиліст: Олена Атаманенко

Взуття: HAMELEON

Аксесуари: Tender gloves

Мейкап: Givenchy Beauty

Фото: Ден Бобров

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59