fbpx

Що подивитись на вихідних: 5 коротких різдвяних серіалів, яких ви ще не бачили

Що подивитись на вихідних: 5 коротких різдвяних серіалів, яких ви ще не бачили

До Нового року залишилось два тижні, але цей рік був таким складним, що чарівний різдвяний настрій досі десь забарився. Для того, аби зануритись в передсвяткову атмосферу, ми – палкі шанувальники серіалів – зазвичай переглядаємо список різдвяних епізодів улюблених шоу. Але якщо ви вже напам’ять знаєте різдвяні історії «Друзів» та «Шерлока», і їхня магія на вас вже не діє, тоді у нас є список коротких різдвяних серіалів, які ще не встигли набити оскому та здатні підняти святковий дух. 

«Дім на Різдво» (Home for Christmas)

Що подивитись на вихідних: 5 коротких різдвяних серіалів, яких ви ще не бачили 1

Якщо вам 30 і ви не в стосунках, тоді вам точно знайоме відчуття, коли всі навколо намагаються вам розповісти, як потрібно жити і коли народжувати дітей. От головною героїня норвезького серіалу «Дім на Різдво» Йоханна теж готова розділити це неприємне відчуття. Вона живе своїм життям і ніби нічого їй не бракує. Але в момент, коли вона відвідує сімейні вечері, де за великим столом її садять між малими племінниками, вона розуміє, що ще одного такого свята не витримає. Так, на одній з таких вечірок напередодні Різдва вона сказала рідним, що з кимось зустрічається, аби не чути натяків про те, що їй терміново потрібно задуматись про створення сім`ї. Родичі від неї тимчасово відчепились, але тепер всі домашні чекають Йоханну з кавалером на Різдво, то ж у неї є 24 дні, аби його знайти. Не дивлячись на те, що цей опис може здатись банальним, сюжет про боротьбу зі стереотипами показаний дуже реалістично, а в персонажах легко можна впізнати себе і своє оточення.

«Деш та Лілі» (Dash & Lily)

Що подивитись на вихідних: 5 коротких різдвяних серіалів, яких ви ще не бачили 2

Сезон старомодних, надто романтичних та навіть наївних серіалів розпочав гучний проект «Емілі в Парижі», а завершує його затишне шоу про кохання та різдвяне диво «Деш та Лілі». Не дивлячись на те, що в центрі сюжету – підлітки, цей серіал підійде усім, хто втомився від негативу та хоче просто провести вечір під ковдрою та з чашкою какао. Деш – прагматичний парубок, який ненавидить свята та обожнює книги. Лілі – навпаки, дотримується усіх новорічних традицій, вірить у чудеса та мріє знайти кохання. Для цього вона знаходить незвичний спосіб – пише листи у блокноті, який вона ховаєна полицях книжкового магазину, аби він міг потрапити в руки лише затятому інтелектуалу. Молоді люди починають спілкування на папері, а потім зустрічаються наживо – і всі новорічні бажання у цьому шоу безперешкодно здійснюються на фоні святкового Нью-Йорку. 

«Різдвяні дні» (Días de Navidad)

Що подивитись на вихідних: 5 коротких різдвяних серіалів, яких ви ще не бачили 3

Ця різдвяна історія з іспанським колоритом пропонує поглянути на життя чотирьох сестер в різні проміжки часу. Починається вона в далекому 1949 році, коли сестри, що живуть у відчуженому будиночку в горах, дають притулок незнайомій дівчинці, не знаючи, скільки неприємностей це викличе у майбутньому. Протягом життя їм доведеться розплутати цілий клубок сімейних таємниць, ключові події котрих трапляються напередні Різдва – в їхній юності, у дорослому віці та в старості, де доля все розставить на свої місця.

«Що трапилось на Різдво» (ÜberWeihnachten)

Що подивитись на вихідних: 5 коротких різдвяних серіалів, яких ви ще не бачили 4

Як це часто трапляється, Басті все життя мріяв покинути рідний дім у провінції та податися підкорювати місто. Все ніби йшло по плану, але після невдалого прослуховування він вирішує різдвяні свята провести вдома, хоча з батьками і братом в нього не те щоб теплі стосунки. Приїзд додому, звісно, готує для хлопця багато сюрпризів – починаючи з того, що брат зустрічається з його колишньою і закінчуючи дивною таємницею, яку батьки ретельно приховують від Басті. Але Різдво на те й Різдво, аби подолати усі сімейні чвари і знайти щастя у маленькому містечку. 

«Час відкрити таємниці» (Zeit der Geheimnisse)

Що подивитись на вихідних: 5 коротких різдвяних серіалів, яких ви ще не бачили 5

Кожна сім’я має свої секрети. Здавалось би, ідилія перед Різдвом мала б об’єднати будь-яку родину та відпустити проблеми, образи на другий план. Але за цим столом у святковий вечір, де зібрались три покоління, навпаки, стало чітко видно, як сімейний фасад тріщить по швах. Самі герої кажуть: «Наше Різдво зазвичай проходить так як у всіх – ми їмо, п’ємо та обманюємо один одного у лицемірно ввічливих бесідах». Але цього року щось пішло не так і усі члени родини, які роками не бачились і раптом зібрались за різдвяним столом, не можуть зіграти радість від спілкування. Перешкодами за столом стають деменція, алкоголізм, міжусобиці, яких, здається, накопичилось стільки, що жодне новорічне диво не допоможе. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59