fbpx

Що носити цієї зими: де придбати светри, як у принцеси Діани

Що носити цієї зими: де придбати светри, як у принцеси Діани

Вже третій рік поспіль супроводжується витонченим та багато у чому символічним образом принцеси Діани. Нову хвилю обговорення постаті леді Ді розпочав четвертий сезон серіалу “Корона” наприкінці 2020-го року, восени 2021-го світ побачила стрічка “Спенсер: таємниця принцеси Діани” з Крістен Стюарт в головній ролі. На черзі — п’ятий сезон “Корони”, який обіцяє вийти на екрани в листопаді цього року. 

Що носити цієї зими: де придбати светри, як у принцеси Діани 1

Не дивно, що з таким потужним ажіотажем навколо постаті принцеси Діани, її небанальний стиль разом з модою на 80-ті та 90-ті знову став джерелом для цитат. Наприклад, цього сезону, коли хочеться зігрітись та загорнутись у щось м’яке та затишне, ми шукаємо референси для натхнення в архівних світлинах принцеси, яка обожнювала светри. 

Більш того, вона справді вміла їх носити. Обираючи яскраві кольори, строкаті принти, інфантильні малюнки та іронічні меседжі замість благородного однотонного кашеміру, вона була красномовнішою, аніж в інтерв’ю та публічних заявах. 

Отже, ми пропонуємо вам брати приклад з принцеси Діани та додати до свого гардеробу трішки “королівського шику” за допомогою яскравих джемперів. Ми радимо зберегти для себе цю підбірку фото Діани для натхнення. Хоча для найпалкіших шанувальників королеви людських сердець, ми все ж знайшли репліки її знакових светрів, а також моделі, які за кольором та стилем схожі на “першоджерела”. Тож беріть на олівець! 

Светр з коалою 

Що носити цієї зими: де придбати светри, як у принцеси Діани 2

Свою інфантильну натуру Діана з радістю проявляла у період вагітності, через яку їй було не просто пройти під прицілом фотокамер. Тому затишний та кумедний светр з коалою міг хоч трішки підняти настрій. Не дивно, що репліки саме цього светру найчастіше можна знайти на сайті-аукціоні Etsy. 

Де замовити: www.etsy.com

Светр з ягнятком 

Що носити цієї зими: де придбати светри, як у принцеси Діани 3

Светр, прикрашений іронічним принтом з вівцями, серед яких одна – чорна, свого часу наробив галасу в пресі, тому що був сприйнятий як натяк на те, як сама Діана почувається серед “роялті”. Сама ж принцеса, не лише не намагалась спростувати двозначність вбрання, але й ще не раз його одягала на публічні заходи. Не дивно, що бренди знову переосмислили гардероб принцеси Уельської та адаптували його у своїх колекціях. Наприклад, марка трикотажу Rowing Blazers, підійшла до теми зовсім буквально і створила точні копії деяких легендарних речей з гардеробу Діани, включаючи славнозвісний светр. Його, до речі, досі можна замовити на сайті компанії. 

Де замовити: rowingblazers.com

Cветр “I’M A LUXURY” 

Що носити цієї зими: де придбати светри, як у принцеси Діани 4

В колекції цього ж бренду є ще один “промовистий” светр, в якому леді Ді з’явилась на публіці, здіймаючи за собою хвилю пліток та обговорень — іконічний светр з дотепним написом “I’m a Luxury” спереду та… “Few Can Afford” ззаду. І справді, таку розкіш можуть дозволити собі обрані члени королівської родини.  

Де замовити: rowingblazers.com

Светр з ламами

Що носити цієї зими: де придбати светри, як у принцеси Діани 5

Діана була улюбленицею публіки через свою безпосередність. Тому замість елегантних класичних джемперів вона більш органічно почувалась в “безглуздих” светрах, ніби з бабусиного гардеробу. Наприклад, в знаковому екземплярі з яскравими смужками, ламами та крінжово зображеними лялечками, принцесу Уельську не хвилювало абсолютно нічого! 

Де замовити: www.etsy.com

Светр з гравцями в поло 

Що носити цієї зими: де придбати светри, як у принцеси Діани 6

Хоча Діана ніколи не захоплювалась британськими видами спорту (на відміну від її чоловіка та інших родичів з королівської родини), вона із задоволенням віддавала національним змаганням в акцентах на одязі. До того ж, поло — має репутацію дещо величного виду спорту, тому його й досі оспівують у колекціях деякі сучасні преміальні бренди.  

Де замовити: ​​www.childrensalon.com

Светр в ромби 

Що носити цієї зими: де придбати светри, як у принцеси Діани 7

Навіть на рибалці Діана вміла виглядати витончено, розкішно та розслаблено. Виявляється, це не важко, якщо у вашому арсеналі є класичний кремовий светр зі скандинавським принтом. 

Де замовити: www.theclutcher.com

Cветр з принтом прикрас 

Що носити цієї зими: де придбати светри, як у принцеси Діани 8

У цьому светрі принцеса Діана вперше повела Гарі до школи. Модні редактори вбачають у зухвалому та гіперболічному зображенні прикрас натяк на те, ніби принцеса хотіла промовити: “О, сімейні реліквії? Так, у мене є кілька!” Зараз подібний светр важко знайти навіть серед поціновувачів гардеробу принцеси, але принт у вигляді прикрас, коштовностей та ланцюжків — не рідкість в асортименті сучасних брендів. 

Де замовити: www.farfetch.com

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59