fbpx

Що дивитися у серпні: 7 нових серіалів місяця

Що дивитися у серпні: 7 нових серіалів місяця

У серпні на нас чекають екранізації книг, коміксів та навіть ігор. І хоча це не завжди продовження історій про улюблених героїв, але знайома атмосфера точно створить приємну зону комфорту. А от ті, хто люблять проживати події та давати волю емоційності спільно з екранним героєм, оцінять дві нові психологічні драми.

«Пісочний чоловік» (The Sandman)

Прем’єра: 4 серпня

Екранна адаптація знаменитого коміксу Ніла Ґеймана про Повелителя снів. Серіал створювався спільно із Гейманом, тому точно збережене авторське бачення. Сюжет розгортається у фантастичному царстві Снів, яке переповнене найстрашнішими кошмарами та найтаємнішими фантазіями.

«Я є Ґрут» (I Am Groot)

Прем’єра: 10 серпня

Сімейний серіал про деревоподібного Ґрута, якого полюбили фани «Вартових галактики». Складається з 5 короткометражок про космічні пригоди Ґрута та його повернення на рідну планету. Але не увесь шлях буде безхмарним.  

«Жінка-Халк» (She-Hulk: Attourney At Law)

Прем’єра: 17 серпня

Marvel продовжує розширяти свій кіновсесвіт. Н ачерзі екранізація пригод жіночої версії Халка. Головна героїня Дженніфер Волтерс — адвокатеса, що захищає людей з надздібностями. Аж одного дня їй переливають кров від її кузена – Халка, і все закручується. Однак, свої здібності їй належить навчитись контролювати, щоб хоч якось повернутись до нормального життя.

«Теккен: Кровні узи» (Tekken: Bloodline)

Прем’єра: 18 серпня

Аніме за мотивами популярного файтінгу «Tekken» розповість історію Дзіна Кадзами (з 3 частини гри). Ще змалку мама почала навчати його бойовим мистецтвам. Але тоді в нього було замало сил, аби захистити її від монстра. Тож головний герой стає на шлях помсти, однак спочатку йому треба стати найкращим бійцем.

«Погані сестри» (Bad Sisters)

Прем’єра: 19 серпня

Чорна комедія, яка межує із трилерною зав’язкою. Сестри Гарві рано втрачають батьків, тому клянуться довіку захищати одна одну. Навіть якщо для цього доведеться піти на кримінал.

«Дім дракона» (House Of The Dragon)

Прем’єра: 21 серпня

Перший спіноф «Гри престолів» присвячений наепічнішому дому Таргарієнів. Події розгортаються за 200 років до повернення драконів із Данерис. Історія зосереджується на сумнозвісній події в історії Вестероса, відомої як «Танець Драконів», яка призвела до громадянської війни. Джордж Мартін залишився «дуже щасливим» від екранізації цієї історії.

«Пацієнт» (The Patient)

Прем’єра: 30 серпня

«Пацієнт» – нова драма зі Стівом Кареллом і Доналом Глісоном у головних ролях. Психотерапевт починає сесії з пацієнтом, який викрадає лікаря та просить вилікувати його від жаги до вбивств. У полоні спеціаліст намагається допомогти своєму викрадачеві, а також розібратися і з власними проблемами.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59