fbpx

Що дивитися у липні: 8 нових серіалів місяця

Що дивитися у липні: 8 нових серіалів місяця

Здатність сценаристів зробити чудову історію завжди на вагу золота. Особливо зараз, коли ми шукаємо щось новеньке, що зможе хоч трохи розважити та знизити рівень внутрішньої напруги. Цього місяця до списку «must see» варто додати пропоновані нами комедії, загадкові драми, мультфільми та навіть один інтерактивний серіал. Кожен з них вартий уваги та й допоможе зрозуміти дещо нове про себе.

Місячна Гавань (Moonhaven)

Прем’єра: 7 липня

Фантастичний серіал обертається довкола Белли Свей. Вона – пілот місячного вантажного транспорту та контрабандистка, яку за злочини висаджують утопічній громаді на Місяці. Це своєрідний Едем нового покоління. Але і тут не все так безхмарно. Тепер Белла має завадити злодіям отримати контроль над штучним інтелектом Місячної Гавані та врятувати не тільки супутник, але й Землю.

Чорний Птах (Black Bird)

Прем’єра: 8 липня

Кримінальний серіал із Тероном Еджертоном («Kingsman») у головній ролі. Син поліцейського та талановитий хлопець опиняється за ґратами на 10 років без права на дострокове звільнення. Єдиний шанс вийти раніше – подружитися з іншим небезпечним засудженим. Але для цього йому ще доведеться вижити в одній з найнебезпечніших в’язниць країни.

Ранвір і Беар Ґріллз проти природи (Ranveer vs. Wild with Bear Grylls)

Прем’єра: 8 липня

Інтерактивна пригода, в якій лише від вас залежить, чи виживуть два авантюристи серед сербської пустелі. Та чи знайдуть омріяну рідкісну квітки, заради якої наважилися на подорож.

Квіти на горищі: Початок (Flowers in the Attic: The Origin)

Прем’єра: 9 липня

Готичний серіал про Олівію Вінфілд, яка виходить заміж за шляхетного Малкольма. Але після весілля жінка відчуває неабиякий тиск з боку обранця і розуміє, що нове помешкання приховує чимало сімейних таємниць. А на горищі на неї чекають неприємні сюрпризи.

Панда Кунг-Фу: Лицар Дракона (Kung Fu Panda: The Dragon Knight)

Прем’єра: 14 липня

Знайомій нам панді По доведеться об’єднатися з англійським лицарем на ім’я Блукаюче Лезо, щоб знайти колекцію з чотирьох потужних видів зброї раніше, ніж це зробить таємнича пара ласок. На кону – життя всього світу, а крім того, власна репутація. 

Фарзар (Farzar)

Прем’єра: 15 липня

Космічно-іронічний мультсеріал для дорослих про принца Файкла з планети Фарзар. Відважний принц має захистити свій дім від злих прибульців, тож створює розмаїту команду, в якій є мутанти, кіборги та навіть шалений вчений. Однак Файкл не дуже розуміє, що ж насправді коїться довкола нього.

Газетниці (Paper Girls)

Прем’єра: 29 липня

Екранізація фантастичних коміксів Брайана К. Вогана. Чотири школярки розвозять газети в маленькому містечку в США кінця 1980-х, але раптом потрапляють в майбутнє та опиняються у центрі війни між двома групами мандрівників у часі.

Колишній (Uncoupled)

Прем’єра: 29 липня

Новий комедійний серіал від шоуранера «Сексу і міста» та «Емілі в Парижі» Даррена Старра. Життя Майкла здавалося ідеальним, поки його чоловік не кинув його після 17 років шлюбу. Тож тепер герой Ніла Патріка Гарріса раптово розуміє, що він самотній гей, якому за 40.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59