fbpx

Що дивитись у листопаді: 7 нових довгоочікуваних серіалів

Що дивитись у листопаді: 7 нових довгоочікуваних серіалів

Оскільки останній місяць осені співпав з посиленням карантинних заходів, пропонуємо вам не засмучуватись, натомість в будь-якій ситуації знаходити плюси. Ми ці плюси побачили в списку нових серіалів, для перегляду яких вже готуємо затишні ковдри та запаси какао. 

Зшивач/ Ragdoll 

Прем’єра: 11 листопада

Що дивитись у листопаді: 7 нових довгоочікуваних серіалів 1

Для тих, хто полюбляє не дитячі детективи та сюжети, що добряче лоскочуть нерви, листопад підготував приголомшливу новинку – сучасний фаустовський триллер. Ця історія, заснована на однойменному романі-бестселлері, розповідає про групу детективів, які беруться за розслідування найрезонансніших справ міста. Цього разу вони мають на меті розкрити криваві вбивства шести осіб, тіла яких знайшли розчленованими і зшитими разом… в одну гігантську ляльку. Щойно детективи дістаються до істини, маніяк-вбивця починає новий етап своєї гри, де обіцяє нереальні знущання кожному з поліціянтів.

Психіатр по сусідству/ The Shrink Next Door

Прем’єра: 12 листопада

Що дивитись у листопаді: 7 нових довгоочікуваних серіалів 2

Цей серіал заснований на подкасті, в основу якого лягла реальна історія. В центрі сюжету психіатр Айк Хершкопф, який переконаний, що його нетрадиційний підхід дозволить давньому пацієнту Марті стати людиною, якою він «заслуговує бути». Наївний Марті довіряє своє майбутнє лікарю-маніпулятору. Той за деякий час дійсно кардинально змінив життя чоловіка, але для цього він повністю його захопив під власний контроль: переїхав в будинок пацієнта, взявся керувати його бізнесом і приймати важливі рішення замість нього. В результаті Марті знадобилось майже 30 років, аби зрозуміти, щоб запідозрити щось не те і поставити запитання: “А ви точно психіатр?”. 

Мер Кінгстауна/ Mayor of Kingstown

Прем’єра: 14 листопада

Що дивитись у листопаді: 7 нових довгоочікуваних серіалів 3

Фанати кримінальних драм вподобають історію про корупцію і шокуюче беззаконня, що панують у невеличкому містечку Кінгстаун, штат Мічиган. Впливове сімейство Макласкі намагається встановити справедливість там, де процвітає тюремний бізнес, а за грати потрапляють жертви расизму, а не справжні злочинці. Та в світі, де кожна ланка влади пов’язана брудними грошима, не так просто примусити працювати закон.

Шершні/ Yellowjackets

Прем’єра: 14 листопада

Що дивитись у листопаді: 7 нових довгоочікуваних серіалів 4

Відлік цієї історії розпочинається з падіння літака у дикій місцевості, який мав доставити на черговий матч дві жіночі команди з футболу. Тепер же дівчатам потрібно забути про кар’єру і зосередитись на виживанні будь-якою ціною та прийняти рішення, які змінять усе їхнє життя. Серіал показує два часових відрізки – наслідки катастрофи та життя спортсменок, яким вдалось врятуватись, 25 років потому, коли молодий репортер намагається дізнатись правду про аварію та з’ясувати, що ж тоді насправді сталося. Виявилось, що у жінок ще купа скелетів у шафі, які вони не готові розкрити навіть з часом.   

Сексуальне життя студенток/ The Sex Lives of College Girls

Прем’єра: 18 листопада

Що дивитись у листопаді: 7 нових довгоочікуваних серіалів 5

Якщо ви раптом засумували за нестерпно смішними комедіями з гумором 18+, тоді вам варто дочекатись виходу на екрани курйозного шоу про чотирьох подруг, які щойно вступили до коледжу і намагаються у короткі терміни пізнати всі переваги дорослого життя, в тому числі й сексуального характеру. Дівчата мають різний характер, вподобання, виховання та погляди на життя, проте вони не бояться відкривати в собі пристрасть та експериментувати в ліжку. Так, здається, що десьми таке вже бачили – в якомусь сенсі це жіноча версія “Американського пирога” і схожих комедій. Але ще кілька років тому неможливо було уявити, що у подібних сюжетах героїнями будуть дівчата. Тому відкрити жіночий погляд на сексуальні експірієнси, погодьтесь, може бути цікаво. 

Колесо часу/ The Wheel of Time

Прем’єра: 19 листопада

Що дивитись у листопаді: 7 нових довгоочікуваних серіалів 6

Шанувальники “Гри престолів” та жанру-фентезі будуть раді дізнатись, що у листопаді виходить екранізація циклу романів “Колесо часу” з незрівнянною Розамунд Пайк у головній ролі. В центрі сюжету троє юнаків-красенів з маленького селища, на яких відкрив полювання таємничий властитель на ім’я Темний та його покірні послідовувачі. Хлопці вирішують тікати з рідної домівки, а на їхній захист проголошується Морейн Дамодред, членкиня жіночого ордену “Айз Седай”. Саме вона повинна відкрити у подорожніх здібності, які допоможуть протистояти злим силам та врятувати людство. 

Реальна історія/ True Story

Прем’єра: 24 листопада

Що дивитись у листопаді: 7 нових довгоочікуваних серіалів 7

Сюжет заснований на біографії актора та коміка Кевіна Харта (з ним же в головній ролі) і розповідає про стендап-коміка Кіда, який під час одного зі своїх виступів в рамках гастрольного туру зустрічає свого старшого брата. Виявляється, що родич щойно вийшов з в’язниці, а всього один вечір у його компанії, ставить під загрозу все, чого Кід встиг досягти за роки своєї праці. Як йому тепер усе виправити, щоб не постраждала ані сім’я, ані кар’єра – велике питання, яке він намагається вирішити протягом серіалу. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59