fbpx

Що дивитись у червні: найочікуваніші серіали місяця

Що дивитись у червні: найочікуваніші серіали місяця

Зізнайтесь, у вас теж за старою звичкою початок червня асоціюється з відпочинком та канікулами? Ну, принаймні, з лайтовішим робочим графіком та сезоном відпусток? В будь-якому разі ми пропонуємо вам уповільнитись, відпочити, приділити увагу собі та близьким, а вечорами дозволити собі розслабитись під перегляд серіалів. Ми вже знайшли найцікавіші новинки червня! 

“Історія Лізі” / Lisey’s Story

Прем’єра: 4 червня 

Що дивитись у червні: найочікуваніші серіали місяця 1

Цей міні-серіал є адаптацією однойменного роману “короля жахів” Стівена Кінга, до сценарію якого він особисто приклав руку. Містичний триллер розповідає про жінку на імя Лізі Лендон, життя котрої перевертається після втрати чоловіка – відомого письменника. Переживаючи трагедію, їй доводиться відбиватись від настирливих літературних агентів, а також зануритись у загадкове минуле свого коханого та знайти там секрети, до яких вона була зовсім не готова. У якості окремого бонуса – неперевершена Джуліана Мур в головній ролі.

“Локі” / Loki

Прем’єра: 9 червня 

Що дивитись у червні: найочікуваніші серіали місяця 2

Найяскравіша прем’єра сезона від Marvel для всіх тих, хто обожнює Тома Хіддлстона в амплуа підступного хитрого скандинавського бога. Нове шоу розкаже, що ж відбулося з Локі після того, як він викрав Тессеракт й зник в невідомому напрямку. Виявляється, своїм вчинком він створив часову аномалію та викликав увагу організації, яка відстежує всі зміни в просторі та часі й слідкує за правильним ходом історії. Тепер богу хитрості та обману належить нести відповідальність за свої діяння. Аби уникнути неприємностей, йому потрібно добряче постаратись, щоб зупинити світову загрозу.

“Кевін може котитись під три чорти” / Kevin Can F**k Himself

Прем’єра: 13 червня

Що дивитись у червні: найочікуваніші серіали місяця 3

У центрі сюжету – веселе, на перший погляд, життя молодої дівчини Елісон. Вона постійно відчуває себе не на своєму місці, ніби потрапила до машини часу, де виконує роль героїні з дурнуватого ситкому 90-х. На її плечі ліг весь побут – від приготування їжі до прибирання будинку, поки її домашні насолоджуються безтурботним життям. Чаша терпіння дівчини ледь-ледь не переливається за вінця, коли вона знаходить джерело своїх бід в обличчі власного чоловіка. А способом їх вирішення блондинка бачить один вихід – малесеньке вбивство. До речі, ми зазначали, що цей серіал – відмінна чорна комедія? 

“Республіка Сари” / The Republic of Sarah

Прем’єра: 14 червня 

Що дивитись у червні: найочікуваніші серіали місяця 4

Події цього серіалу розгортаються у невеличкому провінційному містечку, де тихе та неквапливе життя порушує величезна корпорація. На території місцевого регіону несподівано були знайдені цінні мінеральні ресурси, за якими відкрили полювання і великі боси з міста, і жадібна до наживи локальна влада. Не дати зруйнувати ціле поселення береться молода тутешня жителька – вчителька на ім’я Сара Купер. Разом з друзями вона знаходить картографічну лазівку, що дозволяє оголосити місто незалежною державою. Та чи вдасться їй відстояти права рідного містечка перед силами багатих та авторитетних корпоративних акул?

“Фізкультура” / Physical 

Прем’єра: 18 червня 

Що дивитись у червні: найочікуваніші серіали місяця 5

Колоритне шоу з Роуз Бірн в головній ролі переносить глядачів у модні зараз 80-ті. У центрі історії – тиха домогосподарка Шейла Рубін, яка змушена жити в тіні власного чоловіка, котрий вічно пропадає на роботі. Проте нудне розмірене життя Шейли змінює випадок, коли вона відкриває для себе світ аеробіки. Фізичні навантаження допомагають жінці не лише втекти від власних проблем, але й перетворити нове захопливе хобі у прибутковий бізнес. Серіал обіцяє показати все, що ми так любимо – і яскраві костюми, і ностальгічну атмосферу, і мотиваційний дух, і якісну драматичну історію, яка не залишить нікого байдужим.

“Секс/Життя” / Sex/Life

Прем’єра: 25 червня 

Що дивитись у червні: найочікуваніші серіали місяця 6

Цей комедійний серіал заснований на реальній історії, описаній у мемуарах Б. Б. Істон «44 розділа про чотирьох чоловіків». Шоу розповість про дружину і мати двох дітей, яка мешкає з родиною у маленькому непримітному містечку та відверто нудьгує у тривалому шлюбі, де пристрасті давно вже немає. В якості розваги вона починає вести щоденник, де не стримує себе у спогадах про свою бунтівну юність та описує еротичні фантазії. Одного дня нотатки жінки потрапляють в руки її чоловіка і назавжди змінюють життя пари, дозволяючи повністю переглянути стосунки.  

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59