fbpx

Щедрий вівторок: підтримаймо лікарів

Щедрий вівторок: підтримаймо лікарів

Сьогодні світ відзначає Щедрий вівторок — це міжнародна ініціатива, покликана об’єднати небайдужих людей навколо добрих справ. Зазвичай цей день припадає на грудень, але цього року було прийнято рішення провести його додатково 5 травня. Приводом для цього стала необхідність підтримки лікарів, які стоять на передовій у боротьбі з COVID-19 та кожного дня борються за життя інфікованих. Міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation не лише долучився до руху, але й започаткував флешмоб у соціальних мережах.

Щедрий вівторок: підтримаймо лікарів 1
Тетяна Терехова, Діана Глостер

Оскільки самоізоляція не залишила можливості зустрічатись наживо та у прямому розумінні потиснути руку тим, хто на це заслуговує, довелось зробити це онлайн! Аби приєднатися до фандрейзингової кампанії, дві людини мали зробити окремі фото, при об’єднанні котрих у колаж їхні руки моделювали серце. Знімки публікували у соцмережах із інформацією про ініціативу, та іменами людей, яким передається естафета, та хештегом #вдячнілікарям. У такий спосіб учасники акції висловили вдячність медпрацівникам і закликали інших підтримувати їх у ці непрості часи.

Щедрий вівторок: підтримаймо лікарів 2
Жан Гріцфельдт, Іванна Онуфрійчук

До руху долучились і відомі зірки — співачка Оля Цибульська, телеведучі Тетяна Терехова, Іванна Онуфрійчук, дизайнер Жан Гріцфельдт, блогерки Діана Глостер та Юлія Черніцька та інші. Також акцію підтримали гравці національної збірної України з хокею, національної збірної України з баскетболу та ФК «Металіст».

«Бути вдячним — це круто. Зараз це відчуваєш особливо гостро. Коли кожного другого в стрічці фейсбук раптом “осяює”, що до карантину він справді був щасливим. Мало хто готовий це визнати в звичайних умовах. Завжди хочеться більше, сильніше, довше і дорожче. За нашим щастям стоять дуже багато облич, які роблять цей світ таким, яким ми хочемо його бачити в своїх інста-сторіс. Солодким, як кулька морозива. Я хочу бути однією з таких людей», — каже Оля Цибульська.

Щедрий вівторок: підтримаймо лікарів 3
Оля Цибульська з сином

«У житті кожної людини настають моменти, коли дуже потрібна підтримка як близьких, так і просто людська. Ситуація, в якій опинився світ зараз, найскладніша насамперед для медиків. По-перше, це великі ризики захворіти, по-друге, це фізично та психологічно складна праця. Я не змогла пройти повз даної ініціативи, тому що особисто знаю лікарів, які працюють у лікарнях із пацієнтами, зараженими на COVID-19. Ніколи раніше в челенджах не брала участі, у мене фізично немає на це часу. Даний був винятком і необхідністю. Участь потрібно брати. Адже це об’єднує народ у певних корисних цілях», — блогерка Юлія Черніцька.

Щедрий вівторок: підтримаймо лікарів 4
Катерина Білоруська, Юлія Черніцька

«Я думаю, що кожній людині дуже потрібно чути слова подяки за свої старання, особливо коли йдеться фактично про порятунок світу. Звичайно, для лікаря найкраща нагорода — це чиєсь врятоване життя, але й «дякую» дуже мотивує та підтримує в складні моменти. Наша команда доклала дуже багато зусиль в останні кілька тижнів, щоб підтримати та захистити тих, хто рятує життя. І в один момент ми зупинилися та подумали, що емоційне та фізичне напруження людей, які зараз на передовій, напевно, вже на межі. Ми намагаємося допомогти їм зберегти здоров’я фізичне, коли передаємо черговий ящик із ЗІЗ, але також важливо підтримати їхній емоційний стан. Тому ми й улаштували флешмоб подяки лікарям! Це одна з тих акцій, які можуть мати великий вплив при мінімальних ресурсах. Дуже легко зробити фото з і викласти його в мережу, це лише 5 хвилин!», — зауважила президент Parimatch Foundation Катерина Білоруська.

Щедрий вівторок: підтримаймо лікарів 5
Катерина Білоруська.

Поки всі ми сидимо вдома у комфортних умовах, маємо можливість провести більше часу з близькими та зайнятися захопливими хобі, медпрацівники працюють у посиленому режимі, щохвилини наражаючи на небезпеку власне життя та здоров’я, та навіть не завжди мають можливість за весь цей час навідатись додому й обійняти рідних. Тому не пошкодуйте часу, якого у нас зараз багато – підтримайте лікарів.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59