fbpx

Ще не вечір: зачіски 2000-х, які ще не повернулись в моду, але мають шанс

Ще не вечір: зачіски 2000-х, які ще не повернулись в моду, але мають шанс

Ми вже згадували найяскравіші та найбезглуздіші тренди 2000-х в одязі та макіяжі, і от дійшли й до волосся. Варто зазначити, що тут ситуація кардинально інша. Якщо джинси з ультра низькою посадкою та бронзова автозасмага зараз видаються нам кошмаром, то зачіски у ретро-альбомах викликають відчуття дежавю. І щось нам підказує, що хоча б частина з них має великий шанс повернутись у життя. Що скажете? 

Гофре 

Ще не вечір: зачіски 2000-х, які ще не повернулись в моду, але мають шанс 1

Б’ємось об заклад, що в «нульові» ви збирали гроші на праску для волосся з гофре-насадкою, аби робити зачіски як у Брітні Спірс чи інших поп-зірок. За останні кілька років ми вже неодноразово бачили, як у гофре була спроба повернутись на модний олімп, проте досі хейр-стилісти не дали одноголосне «добро» на таку укладку. 

Висвітлені прядки

Ще не вечір: зачіски 2000-х, які ще не повернулись в моду, але мають шанс 2

Розсвітлення волосся й зараз у тренді. Проте сучасні дівчата переймаються, аби воно виглядало максимально природно, а перехід до натуральних коренів не було видно кілька місяців. А от раніше про це мало хвилювалися, й навіть відомі співачки робили собі чіткі контрастні світлі пасма, щоб додати зачісці об’єму. 

Хвостики на коренях волосся 

Ще не вечір: зачіски 2000-х, які ще не повернулись в моду, але мають шанс 3

Підніміть руку, хто на випускний йшов з розпущеним по довжині волоссям, проте із креативною зачіскою на корінні: джгути, колоски чи свої міні-хвостики , які може й додавали різноманіття, проте повністю вбивали об’єм. 

Укладка на зовнішній бік 

Ще не вечір: зачіски 2000-х, які ще не повернулись в моду, але мають шанс 4

Одним з найвпізнаванішим маркером стилю 2000-х була зачіска-каскад, яку було модно грайливо вкладати на зовнішню сторону, а не на внутрішню, як раніше диктували 90-ті. Треба сказали, що не всі типи волосся піддавались такому стайлінгу, а ті, що все ж дозволяли експерименти, не довго його тримали. Здається, саме через труднощі з фіксацією зачіски, вона за кілька років відійшла у архіви. 

Завитки-буклі 

Ще не вечір: зачіски 2000-х, які ще не повернулись в моду, але мають шанс 5

Іще одна знакова вечірня зачіска 2000-х – накрутка у вигляді спіралевидних завитків, яку наші перукарі називали «буклі». Вони виглядали не найприродніше та вимагали купу сильних стайлінгових засобів, тому з часом на заміну їм прийшли недбалі крупні хвилі. 

Волосся, зібране у напівпальмочку 

Ще не вечір: зачіски 2000-х, які ще не повернулись в моду, але мають шанс 6

Топом перукарського мистецтва вважалась майстерно зроблена зачіска, коли верхню частину розпущеного волосся вдавалось зібрати у кокетливу пальмочку з правильно стирчащими кінцями. Особливо круто було, коли така зачіска спереду доповнювалась загладженим набік чубом. 

Пасма, що обрамляють обличчя 

Ще не вечір: зачіски 2000-х, які ще не повернулись в моду, але мають шанс 7

Ми вже писали, що культова зачіска 2000-х стрімко повертається в моду і відомі фен-діви, такі як Хейлі Бібер чи Дуа Ліпа вже дали нове життя забутій зачісці зі спадаючими навколо обличчя пасмами. Чому ні? Виглядає романтично та ніжно. 

Метелики у волоссі 

Ще не вечір: зачіски 2000-х, які ще не повернулись в моду, але мають шанс 8

Тільки не кажіть, що у вас не було кліпс у вигляді об’ємних метеликів, що зворушливо тремтіли крильцями в такт вашим крокам! Це був пам’ятний аксесуар, який носили всі без винятку наші однокласниці, іноді використовуючи його не за призначенням — наприклад, як закладку для книги чи прикрасу до шкільного рюкзаку. 

Проділ-зигзаг

Ще не вечір: зачіски 2000-х, які ще не повернулись в моду, але мають шанс 9

Зізнайтесь, коли вам було неймовірно нудно та ви мали багато вільного часу, ви витрачали його не на вивчення домашнього завдання, а на те, аби зробити собі вигадливий проділ у вигляді зигзагу, щоб якось урізноманітнити зачіску. 

Обруч для волосся 

Ще не вечір: зачіски 2000-х, які ще не повернулись в моду, але мають шанс 10

Після того як у 2007 році на екрани вийшов легендарний серіал «Пліткарка», обручі для волосся, що стали невід’ємним аксесуаром головної героїні Блер Уолдорф, миттєво завоювали популярність серед усіх модниць по обидва боки океану. Цікаво, що у другій половині «нульових» обруч став реінкарнацією тренду 90-х. Проте тоді він був атрибутом повсякденного образу, і лише за 20 років посів своє місце серед «святкових» аксесуарів, гідних виходу на червоний хідник.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59