fbpx

Серіал «Оповідь служниці» встановив новий антирекорд

Серіал «Оповідь служниці» встановив новий антирекорд

Днями в Лос-Анджелесі відбулась церемонія вручення престижної премії «Еммі», яка є головною телевізійною нагородою. У цей вечір статуетки отримали творці та актори найпопулярніших серіалів, але один з них став рекордсменом не за кількістю нагород, а через їх відсутність.

Мова про серіал «Оповідь служниці», який встановив новий антирекорд. Популярне шоу отримало найбільше поразок за всю історію премії «Еммі». На минулій церемонії четвертий сезон серіалу був заявлений в 21 номінації, але програв у всіх, не отримавши жодної статуетки. Сім статуеток, на які претендував «Розповідь служниці», виграв королівський хіт від Netflix «Корона».

Для «Оповіді служниці» це перший рік, коли серіал не виграв жодної «Еммі». Наприклад, в 2020 році він отримав нагороду за виробничий дизайн, а в 2018 був визнаний кращим драматичним серіалом.

Дія серіалу розгортається в майбутньому, де лише кожна сота жінка здатна народити дитину. Одну з таких жінок офіцерська сім’я використовує в якості сурогатної матері для продовження свого роду. Виконавши борг, служниця повинна перейти до інших господарів.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59