fbpx

Серіал «Ейфорія» звинуватили у романтизації вживання наркотиків

Серіал «Ейфорія» звинуватили у романтизації вживання наркотиків

Представники американської організації D.A.R.E. заявили, що серіал «Ейфорія» пропагує та романтизує наркотики та насильство. 

«Замість того, щоб сприяти бажанню кожного з батьків уберегти своїх дітей від потенційно жахливих наслідків зловживання наркотиками, телевізійна драма HBO «Ейфорія» помилково прославляє та зображує вживання наркотиків школярами, анонімний секс, насильство та інші види деструктивної поведінки, які поширені в сучасному світі», – йдеться в заяві активістів D.A.R.E. 

Серіал «Ейфорія» звинуватили у романтизації вживання наркотиків 1

«На жаль, HBO, соціальні медіа, рецензенти телевізійних програм і платна реклама вирішили називати шоу «проривним», а не визнавати потенційні негативні наслідки для дітей шкільного віку, які сьогодні стикаються з неперевершеними ризиками і проблемами з психічним здоров’ям», – додають представники організації. 

Перед виходом другого сезону Зендая попередила глядачів, що серіал може бути важким для перегляду. «Знаю, що говорила про це раніше, але хочу повторити всім: «Ейфорія» призначена тільки для дорослої аудиторії. Цей сезон, на відміну від попереднього, дуже емоційний і зачіпає теми, які можуть бути тригерними та важкими для перегляду», – написала актриса в своєму офіційному акаунті Instagram.

D.A.R.E. (Drug Abuse Resistance Education) – це найбільша антинаркотична організація, що має величезну популярність не тільки в Америці, але і в більш ніж 40 західноєвропейських країнах.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59