fbpx

Сара Джессіка Паркер розкрила подробиці продовження «Сексу у великому місті»

Сара Джессіка Паркер розкрила подробиці продовження «Сексу у великому місті»

Нещодавно стало відомо те, що продовження легендарного серіалу почнуть знімати вже зовсім скоро, але подробиці проекту розкриваються дуже поступово. На щастя днями новою інформацією поділилась виконавиця головної ролі — Сара Джессіка Паркер.

У свіжому інтерв’ю виданню Vanity Fair акторка зізналась, що поки сама не знає всіх деталей продовження, однак вже відомо, що частиною сюжетної лінії буде пандемія коронавірусу. «Тому що таким є місто, в якому вони (герої серіалу) живуть», — підкреслила Паркер.

Також зірка зазначила, що у серіалі не буде четвертого головного персонажу замість Кім Кетролл, яка відмовилась брати участь у зйомках. «Ми не збираємося вводити нового персонажа. У нас є Нью-Йорк», — сказала Джессіка-Паркер в інтерв’ю.

До речі у самої зірки не менше питань до творців серіалу, ніж у глядачів. Вона розповіла, що її колеги Крістін Девіс та Синтія Ніксон також цікавляться тим, як змінилось життя їх персонажів: «Цікаво, хто вони зараз у цьому світі? Адаптувалися до сучасних умов? Чи користуються вони соціальними мережами?».

«Яке їхнє життя? У Керрі, у якої немає сім’ї, крім друзів? Де вона професійно? Як всі ці політичні зміни вплинули на її роботу? Вона все ще пише колонку? Вона написала ще книги? Або у неї є подкаст? Що для неї зараз мода? Як змінилися або не змінилися дружні відносини і розширився її коло спілкування?», — поцікавилась у розмові з журналістом зірка, ніби натякаючи на надзвичайно несподіване продовження серіалу.


Читай нас в Google News
Підписатися
23-59