fbpx

Сара Джесіка Паркер відкриває перший взуттєвий магазин

Сара Джесіка Паркер відкриває перший взуттєвий магазин

Популярна акторка випускає взуття для власного бренду SJP Collection вже давно і нещодавно вона здивували прихильників взуттям, як у Керрі Бредшоу. Але це був не останній сюрприз і вчора зірка оголосила про відкриття свого першого нью-йоркського магазину.

Місце для власного бутіка Сара Джесіка Паркер обрала символічне. Саме тут, на 54-й вулиці у Нью-Йорку, раніше був розташований магазин Manolo Blahnik. До речі, саме тут купувала взуття головна героїня серіалу «Sex and the city» Кері Бредшоу.

«Вже цієї весни ви знайдете нас у самому центрі Манхетена за адресою 31 West 54th Street, між 5 і 6 авеню. Наш новий дім викликає сентиментальні спогади з багатьох причин. Цей магазин – втілення мрії для команди SJP Collection і ми не можемо дочекатись моменту, коли привітаємо у ньому наших постійних клієнтів», – зазначається у повідомленні в Instagram бренду.

Площа нового магазину, що розташувався на першому поверсі одного з таунхаусів, складає 1350 квадратних метрів. Поруч буде розміщений і офіс бренду. Працювати бутік почне на початку квітня.

Сара Джесіка Паркер відкриває перший взуттєвий магазин 1
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59