fbpx

Ryanair заявили про готовність літати до України до тих пір, поки не буде війни

Ryanair заявили про готовність літати до України до тих пір, поки не буде війни

Керівництво ірландської бюджетної авіалінії Ryanair 16 лютого офіційно заявило про свій обов’язок здійснювати первезення пасажирів в Україну та з неї до тих пір, поки не відбудеться вторгнення Росії, пише Reuters.

Виконавчий директор компанії Майкл О’Лірі на прес-конференції в Лісабоні сказав: “Важливо не панікувати. Людям потрібно повернутися додому. Також вони хочуть виїхати і полетіти до ЄС. Авіакомпанії повинні надати їм таку можливість”. З його слів, немає причин для припинення польотів, якщо тільки європейська влада не скаже, що це небезпечно.

Ryanair заявили про готовність літати до України до тих пір, поки не буде війни 1

Минулого місяця Ryanair заявив, що може розмістити до 20 літаків в Україні протягом наступних кількох років, якщо Росія не вторгнеться, і оголосив про плани виконувати 230 рейсів щотижня з трьох українських аеропортів цього літа.

Керівництво також додало, що авіакомпанія щодня переглядає ситуацію в Україні, але країна залишається “великим потенційним ринком, доки не відбудеться російського вторгнення”.

Нагадаємо, що останніми днями напружена ситуація виникла на фоні заяв страхових компаній про те, що вони перестануть покривати ризики при польотах над Україною через можливе вторгнення Росії. Через це деякі авіакомпанії або припинили рейси в Україну, або розглядають це питання. Проте українська влада заявила, що залишає повітряний простір відкритим.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59