fbpx

Розі Хантінгтон-Уайтлі створила свій бьюті-бренд

Розі Хантінгтон-Уайтлі створила свій бьюті-бренд

Британська топ-модель та наречена актора Джейсона Стетхема цього місяця стала справжнім ньюзмейкером. Нещодавно Розі зізналась, що чекає на другу дитину, а наступною новиною став запуск власного косметичного бренду.

Марку Rose Inc. зірка запустила спільно із біотехнологічною компанією Amyris. У дебютну колекцію, названу Modern Essentials, увійшли тонік для очищення і сироватка для обличчя, крем для шкіри навколо очей, консилер, рум’яна, гель для брів, олівець для губ, а також макіяжні пензлики і багаторазові спонжі в мішечку для зберігання.

Розі Хантінгтон-Уайтлі створила свій бьюті-бренд 1

Також у колекції представлено шість відтінків зволожуючої помади для губ Lip Sculpt, п’ять відтінків гелю для брів Brow Renew, 20 відтінків зволожуючого консілера Softlight з ефектом сяйва і багатофункціональний засіб Divine Radiant для губ і вилиць.

Розі Хантінгтон-Уайтлі створила свій бьюті-бренд 2

До речі засоби Rose Inc. підійдуть веганам, адже у їх складі є поживні натуральні інгредієнти і безпечні синтетичні сполуки. Наприклад, цукрова тростина і вітамін E.

Вартість продуктів варіюється від $ 18 до $ 72 доларів. Косметику можна буде придбати на офіційному сайті бренду, починаючи з 27 серпня.

Розі Хантінгтон-Уайтлі створила свій бьюті-бренд 3
Розі Хантінгтон-Уайтлі створила свій бьюті-бренд 4
Розі Хантінгтон-Уайтлі створила свій бьюті-бренд 5
Розі Хантінгтон-Уайтлі створила свій бьюті-бренд 6
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59