fbpx

Романтика 90-х: пасма навколо обличчя знову стали трендом

Романтика 90-х: пасма навколо обличчя знову стали трендом

Якщо мода 90-х вже перестала нас у будь-який спосіб дивувати і, здається, все колись давно забуте знову посіло своє почесне місце у гардеробі, то зачіски, що були популярні два-три десятиліття тому, тільки зараз виходять на перший план. Старі фотографії, журнали, які ми колекціонували в юності, плакати зірок, якими ми псували шпалери в кімнатах, концертні записи на відеокасетах та кліпи того часу – тепер усе це може стати референсом для однієї з головних зачісок 2020-го – випущених біля обличчя пасм.

Чому в моду повертаються мила “Мальвінка“, “бридка” стрижка маллет, а тепер й випущені пасма, зірковий стиліст Нікола Кларк, серед клієнтів якої Дуа Ліпа та Мадонна, пояснює так: “Натуральність, яка так довго була головним трендом, стала нудною, тому зараз нам хочеться повернутись до сміливості пізнього періоду 90-х”. Крім того, спеціалісти пояснюють, що така зачіска має і практичну користь. Обрамлення обличчя у вигляді симетричних пасм дозволяє скорегувати його форму, сховати вуха та навіть зробити контуринг без додаткового скульптуруючого мейкапу.

Романтика 90-х: пасма навколо обличчя знову стали трендом 5

Не дивлячись на те, що такий стайлінг у нас асоціюється з вечірніми образами – випущені пасма були популярною зачіскою на дискотеках, випускних, весіллях та інших урочистих святах, зараз така деталь луку може гармонійно доповнити повсякденний стиль. Та навіть змінювати його, в залежності від настрою. Тому що варіантів, як кокетливо випустити волосся, є ціла купа.

Широкі пасма

Романтика 90-х: пасма навколо обличчя знову стали трендом 6

Ріанна та Дуа Ліпа, наприклад, випускають доволі широкі пасма, що дійсно візуально робить обличчя вужчим, ховаючи вуха та щоки за локонами.

Тонкі пасма

Романтика 90-х: пасма навколо обличчя знову стали трендом 7

А от Белла Хадід переосмислює естетику 90-х на новий лад і грається з вінтажними образами, випускаючи зовсім тонесенькі пасма, що надають вигляду тендітності, незахищеності та загадковості.

Хвилясті пасма

Романтика 90-х: пасма навколо обличчя знову стали трендом 8

Розслабленого та водночас романтичного шику надають хвилясті пасма, які, як кажуть спеціалісти, личать абсолютно усім.

Ляльковий хвіст

Романтика 90-х: пасма навколо обличчя знову стали трендом 9

Ляльковості та чуйності додають пасма, випущені з високого пишного хвоста, зібраного широкою текстильною гумкою – ще одна алюзія на 90-ті.

Кольорові штрихи

Романтика 90-х: пасма навколо обличчя знову стали трендом 10

Ще один спогад данині поп-культурі початку 2000-х – пасма, виділені контрастним кольором. Якщо вам здається така зачіска надто кітчевою, подивіться з якою витонченістю її носять Дуа Ліпа та FKA Twigs.

З розпущенним волоссям

Романтика 90-х: пасма навколо обличчя знову стали трендом 11

Випущені пасма символізують волосся, що випадково вибилось із зібраної зачіски волосся. Але для них не обов’язково потрібно збирати хвіст чи дульку. Зробити акцент на пасмах можна і з розпущеним волоссям, як це демонструє Кендалл Дженнер.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59