Романтика 90-х: пасма навколо обличчя знову стали трендом

Романтика 90-х: пасма навколо обличчя знову стали трендом

Якщо мода 90-х вже перестала нас у будь-який спосіб дивувати і, здається, все колись давно забуте знову посіло своє почесне місце у гардеробі, то зачіски, що були популярні два-три десятиліття тому, тільки зараз виходять на перший план. Старі фотографії, журнали, які ми колекціонували в юності, плакати зірок, якими ми псували шпалери в кімнатах, концертні записи на відеокасетах та кліпи того часу – тепер усе це може стати референсом для однієї з головних зачісок 2020-го – випущених біля обличчя пасм.

Кірстен Данст
Гвінет Пелтроу
Дженніфер Лав-Х’юіт
Джулія Стайлз
Кірстен Данст
Гвінет Пелтроу
Дженніфер Лав-Х’юіт
Джулія Стайлз

Чому в моду повертаються мила “Мальвінка“, “бридка” стрижка маллет, а тепер й випущені пасма, зірковий стиліст Нікола Кларк, серед клієнтів якої Дуа Ліпа та Мадонна, пояснює так: “Натуральність, яка так довго була головним трендом, стала нудною, тому зараз нам хочеться повернутись до сміливості пізнього періоду 90-х”. Крім того, спеціалісти пояснюють, що така зачіска має і практичну користь. Обрамлення обличчя у вигляді симетричних пасм дозволяє скорегувати його форму, сховати вуха та навіть зробити контуринг без додаткового скульптуруючого мейкапу.

Романтика 90-х: пасма навколо обличчя знову стали трендом 1

Не дивлячись на те, що такий стайлінг у нас асоціюється з вечірніми образами – випущені пасма були популярною зачіскою на дискотеках, випускних, весіллях та інших урочистих святах, зараз така деталь луку може гармонійно доповнити повсякденний стиль. Та навіть змінювати його, в залежності від настрою. Тому що варіантів, як кокетливо випустити волосся, є ціла купа.

Широкі пасма

Романтика 90-х: пасма навколо обличчя знову стали трендом 2

Ріанна та Дуа Ліпа, наприклад, випускають доволі широкі пасма, що дійсно візуально робить обличчя вужчим, ховаючи вуха та щоки за локонами.

Тонкі пасма

Романтика 90-х: пасма навколо обличчя знову стали трендом 3

А от Белла Хадід переосмислює естетику 90-х на новий лад і грається з вінтажними образами, випускаючи зовсім тонесенькі пасма, що надають вигляду тендітності, незахищеності та загадковості.

Хвилясті пасма

Романтика 90-х: пасма навколо обличчя знову стали трендом 4

Розслабленого та водночас романтичного шику надають хвилясті пасма, які, як кажуть спеціалісти, личать абсолютно усім.

Ляльковий хвіст

Романтика 90-х: пасма навколо обличчя знову стали трендом 5

Ляльковості та чуйності додають пасма, випущені з високого пишного хвоста, зібраного широкою текстильною гумкою – ще одна алюзія на 90-ті.

Кольорові штрихи

Романтика 90-х: пасма навколо обличчя знову стали трендом 6

Ще один спогад данині поп-культурі початку 2000-х – пасма, виділені контрастним кольором. Якщо вам здається така зачіска надто кітчевою, подивіться з якою витонченістю її носять Дуа Ліпа та FKA Twigs.

З розпущенним волоссям

Романтика 90-х: пасма навколо обличчя знову стали трендом 7

Випущені пасма символізують волосся, що випадково вибилось із зібраної зачіски волосся. Але для них не обов’язково потрібно збирати хвіст чи дульку. Зробити акцент на пасмах можна і з розпущеним волоссям, як це демонструє Кендалл Дженнер.

23-59