fbpx

Ресторан в США посадить за столики манекенів, аби дотриматись дистанції

Ресторан в США посадить за столики манекенів, аби дотриматись дистанції

Ресторан “Inn at Little Washington”, що знаходиться в північній Вірджинії (США), аби дотриматись післякарантинних рекомендацій, посадить за столики манекенів, щоб гості не відчували себе самотньо і дотримувалися соціальної дистанції.

“The Inn at Little Washington” – володар трьох мішленівських зірок. Ресторан вже готовий відчинити свої двері для відвідувачів з 29 травня. Але оскільки після послаблення карантинних заходів діють деякі заборони, зокрема про дотримання соціальної дистанції,  команда ресторану подбала про це у досить незвичний спосіб. 

Ресторан планує посадити за столики манекенів, одягнутих у вінтажне вбрання в стилі 40-х років. На думку керівництва, це символічно, тому що закінчення пандемії – таке ж свято, як і закінчення війни. Одяг для ляльок надасть театр Signature з округу Арлінгтон, а меблі та деталі інтер’єру – студія Design Foundry.

“Коли нам потрібно було вирішити проблему соціальної дистанції і наполовину скоротити заповненість нашого ресторану, рішення виявилося очевидним – наповнити його цікавими манекенами… Мені завжди подобалися манекени: вони ніколи ні на що не скаржаться, і ви можете повеселитися, вбираючи їх”, – розповів шеф-кухар Патрік О’Коннелл. 

Вже зараз місцеві жителі можут забронювати столик у закладі, а всі інші можуть познайомитись з атмосферою ресторану через інстаграм-акаунт. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59