fbpx

Ресторан КАМА запрошує на гастро-вечерю в 4 руки

Ресторан КАМА запрошує на гастро-вечерю в 4 руки

Одна пара рук добре, а дві – ще краще! Особливо, якщо це руки іменитих шеф-поварів. Перевірити це ми вам пропонуємо на першій гастро-вечері в 4 руки, що відбудеться 8 липня о 20.00 в рамках KAMA Gastro Tour. 

Ресторан КАМА запрошує на гастро-вечерю в 4 руки 1

На гостей чекатимуть приголомшливі смакові враження, які підготують для них шеф-повар KAMA Restaurant Аік Вейшторт та Хідекі Накамура – шеф-повар ресторану а La Table du 53, су-шеф в Passage 53 (Париж), удостоєний двома зірками Мішлен, а також privé шеф-кухар в Монако.

Ресторан КАМА запрошує на гастро-вечерю в 4 руки 2
Хідекі Накамура

Серед ком’юніті високої кухні Хідекі прославився тим, що вміє здивувати гостей дійсно незвичайними шедеврами з авторським присмаком. Хідекі любить готувати на деревному вугіллі, використовує французькі техніки для приготування соусів і кондиментів. Він обожнює всілякі мушлі, трави і кислоту, яку надають оцет та цитрусові, що разом забезпечують більш витончений смак стравам. 

Ресторан КАМА запрошує на гастро-вечерю в 4 руки 3
Аік Вейшторт

8 липня на гостей чекає симбіоз класичних страв Паназії з французькими техніками і любов’ю до деталей, притаманних класичним європейським кухням від шеф-кухарів Аіка Вейшторта і Хідекі Накамура.

Ресторан КАМА запрошує на гастро-вечерю в 4 руки 4

Ціна за квиток на одну людину – 1500 грн. У вартість входить: коктейль на вибір, амісбуш від двох шефів.

Все інше гість замовляє за спеціально розробленим меню для цього вечора.

На гостей також чекає жива музика та фотозйомка.

Квитки та резерв столу: 0676156760

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59