fbpx

“ресницы безопасности”: MONATIK представив відеороботу, яку готував понад 20 років

“ресницы безопасности”: MONATIK представив відеороботу, яку готував понад 20 років

Сьогодні, з нагоди свого 35-річчя, MONATIK презентує головний саундтрек документального фільму “Вечно танцующий человек” – “ресницы безопасности”. Дана композиція увійшла в третій сольний альбом “LOVE IT ритм”. “ресницы безопасности” виходить в світ у вигляді екранізації ретроспективи до документального фільму, хроніки відвертих сімейних кадрів з особистого і творчого життя продюсера і креатора MONATIK.

“ресницы безопасности”: MONATIK представив відеороботу, яку готував понад 20 років 1

MONATIK: “ресницы безопасности” – це світло, що пробивається крізь хмари. Ця пісня, як жодна інша описує шлях до мети: “Скільки побачили, скільки разів ламали, як би сильно не носила нас Земля, а це було все не дарма”. Ми вирішили зробити на неї відеороботу, яка складається з намальованих моментів, архівів, відео, які ми встигли зібрати з подорожей та гастролей з різних куточків світу. Це дуже тепле відео, яке в період всесвітньої пандемії виглядає ще більш ностальгічно, і ти дуже хочеш, щоб повернулися ці часи. І я вірю, що це так і станеться “.

“ресницы безопасности”: MONATIK представив відеороботу, яку готував понад 20 років 2

Режисером цієї відеохроніки виступив Артем Григорян, який понад 5 років провів у подорожах по гастролях разом з командою артиста, та зобразив найбільш знакові події з життя MONATIK. У даній роботі оцифровані неймовірно цінні касетні архіви більш ніж 20-річної давності (дитинства і молодості продюсера і музиканта). У роботі “ресницы безопасности” MONATIK вперше показує обличчя своїх дітей – Данила і Платона; відеозапис, як артист забирав синів з пологового будинку; пам’ятні кадри весілля зі своєю дружиною Ірішею Монатік і інші, дуже особисті моменти життя.

“ресницы безопасности”: MONATIK представив відеороботу, яку готував понад 20 років 3

Робота “ресницы безопасности” простежує шлях становлення особистості і артиста MONATIK, від початківця-музиканта до феномена сучасної поп-сцени, який безпосередньо впливає і створює історію музики самостійно, без допомоги продюсерів. Дана робота інтригує перед великою прем’єрою документальної стрічки “Вечно танцующий человек”, яка виходить в широкий прокат 1 червня 2021 року.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59