fbpx

Рейтинг найгірших інтимних сцен у кінематографі

Рейтинг найгірших інтимних сцен у кінематографі

На зйомках постільних сцен актори намагаються виглядати природньо, та часом глядача і, тим більше, критиків не обдуриш. Виявити найбільш невдалі приклади вирішили журналісти видання The Independent, які і склали антирейтинг інтимних моментів у кіно.

Критики зазначають, що на зйомках еротичних сцен кінематографісти застосовують багато хитрих прийомів, адже заняття коханням в реальному житті – не найкрасивіший процес. За словами авторів рейтинга, вони обрали ті моменти, що змусять вас покинути кімнату, і зробите ви це не тільки тому, що батьки сидять на дивані.

Героями антирейтингу стали актори Бен Афлек та Дженіфер Лопес, що разом знялись у стрічці «Джилі». За сценарієм дівчина-вбивця нетрадиційної сексуальної орієнтації чомусь потрапляє у ліжко до чоловіка.

Рейтинг найгірших інтимних сцен у кінематографі 1
кадр з фільму «Джилі»

Не сприйняли критики і сцену з фільму «Говард-качка», в якому героїня вступає у сексуальний контакт з качкою.

Рейтинг найгірших інтимних сцен у кінематографі 2
кадр з фільму «Говард-качка»

На третьому місці – момент із стрічки «Вбий мене ніжно» з Хізер Грем і Джозефом Файнсом, де акторку в найгарячіший момент зв’язують білими стрічками.

Рейтинг найгірших інтимних сцен у кінематографі 3
кадр з фільму «Вбий мене ніжно»

В антирейтинг потрапив і фільм «Дуже погана вчителька». Тут в ліжку ми бачимо Джастіна Тімберлейка і Камерон Діас. На думку критиків, в їх сцені все виглядає дуже незграбно.

Рейтинг найгірших інтимних сцен у кінематографі 4
кадр з фільму «Дуже погана вчителька»

Не сподобалась експертам і кінострічка «Тіло як доказ», де є Віллем Дефо і Мадона використовують віск. Невдалим визнали і епізод у басейні з фільму «Шоугелз», а також інтимні моменти в фільмі «Зоряна карта», де знявся Роберт Патінсон.

Рейтинг найгірших інтимних сцен у кінематографі 5
кадр з фільму «Тіло як доказ»
Рейтинг найгірших інтимних сцен у кінематографі 6
кадр з фільму «Шоугелз»
Рейтинг найгірших інтимних сцен у кінематографі 7
кадр з фільму «Зоряна карта»
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59