fbpx

Ralph Lauren запустили сервіс підписки на одяг

Ralph Lauren запустили сервіс підписки на одяг

Через проблеми з екологією модні бренди випробовують нові способи переробки тканин та використовують для пошиття речей сировину, яка не шкодить навколишньому середовищу. А люксовий бренд Ralph Lauren вирішив піти зовсім іншим шляхом та запустив сервіс аренди одягу.

Компанія представила програму підписки на одяг The Lauren Look, в рамках якої учасники можуть обміняти старі речі на нові або придбати нові зі знижкою. Послуга діє в рамках бренду Lauren Ralph Lauren, оскільки він найбільш доступний і поширений.

Оренда нарядів коштуватиме $125 на місяць. За ці гроші можна буде в одній посилці отримати до чотирьох речей з нової колекції. В підписку також додана вартість хімчистки, доставки і повернення. Повернувши перший набір речей, клієнт зможе отримати нові речі. Одяг, який клієнту сподобається, можна буде придбати за спеціальною ціною.

Речі, загальний термін прокату яких закінчиться, компанія планує передавати в некомерційну організацію допомоги бідним і постраждалим в аваріях людям Delivering Good.

Пропозиція почала діяти в Північній Америці з 2 березня. До речі, Ralph Lauren стали першим люксовим брендом, що запропонував таку ініціативу.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59