fbpx

Пристрасть та провокація: вбрання від Тьєррі Мюглера, котрі обговорювали абсолютно всі

Пристрасть та провокація: вбрання від Тьєррі Мюглера, котрі обговорювали абсолютно всі

Сьогодні стало відомо, що в фешн-історії завершилась ціла епоха — з життя пішов легендарний дизайнер Тьєррі Мюглер. У 80-ті та 90-ті він приголомшив модний світ новаторським підходом до створення речей і розробив десятки культових образів, які протягом останніх років набули нової хвилі популярності серед сучасних модниць. 

Ми згадуємо кілька гучних появ зірок у вбраннях дизайнера, про які говорили навіть ті, хто не дуже цікавиться модою. 

Селін Діон 

Пристрасть та провокація: вбрання від Тьєррі Мюглера, котрі обговорювали абсолютно всі 1

Знаковою розробкою дизайнера є іконічне металізоване боді, в якому наприкінці 2020-го року з’явилась на обкладинці свого альбома Courage Селін Діон та наробила багато галасу в соцмережах. Ця річ була створена у 1995 році та представлена в рамках легендарного шоу Mugler Couture осінь-зима 1995/96. Проте пізніше цей витвір мистецтва ще неодноразово викликав захоплення публіки. Так, у 2008-му друге життя йому подарувала Бейонсе, з’явившись в ньому в кліпі Sweet Dreams. А в 2019-му золоте боді сучасної амазонки приміряла модель Ірина Шейк для обкладинки журналу 7Hollywood. 

Кім Кардашьян 

Пристрасть та провокація: вбрання від Тьєррі Мюглера, котрі обговорювали абсолютно всі 2

У світської діви Кім Кардашьян було декілька яскравих виходів в сукнях Thierry Mugler, всі з яких отримали схвальні відгуки фешн-спільноти та додали балів до образу ікони стиля зірки. Проте два з них були особливо провокаційними, пам’ятними та обговорюваними пресою по обидва боки океану. Так, не можна не згадати появу Кім на церемонії Hollywood Beauty Awards у лютому 2019-го, де вона позувала к архівній чорній сукні бренду, яка ледь прикривала бюст тонкими оксамитовими стрічками. Цей лук був розроблений ще у 1998 році та є одним із впізнаваних робіт дизайнера, який не боявся провокувати публіку. 

Кім Кардашьян 

Пристрасть та провокація: вбрання від Тьєррі Мюглера, котрі обговорювали абсолютно всі 3

Другий образ від Мюглер на Кардашьян, який примусив про себе говорити увесь світ, була «мокра сукня», в якій діва з’явилася на церемонії Мет Гала у травні 2019-го. Тоді тема балу звучала як “Кемп: нотатки про моду”, і кожен її інтерпретував по-своєму. Кім Кардашьян, можливо, й не дуже влучно обіграла тему, проте її образ був названий одним з найвишуканіших та найсексуальнішим завдяки “мокрому ефекту” сукні. Імітацію дощу відіграли кришталеві краплі, які наче котились по облягаючому бежевому силуету. Образ виглядав настільки реалістично, що не залишив нікого байдужим.

Карді Бі 

Пристрасть та провокація: вбрання від Тьєррі Мюглера, котрі обговорювали абсолютно всі 4

Ще одним вінтажним виходом приголомшила й співачка Карді Бі на червоній доріжці “Греммі” у тому ж 2019-му. Вона обрала сукню з вінтажної колекції Mugler Couture 1995 року, в якій колись сяяла муза бренду Сімонетта Джанфеліче. Вбрання, виконане у вигляді мушлі, що розкривається, з оксамитовою спідницею і нюдовим верхом, що символізує перлину, може легко вважатися арт-об’єктом. 

Ірина Шейк 

Пристрасть та провокація: вбрання від Тьєррі Мюглера, котрі обговорювали абсолютно всі 5

Восени 2021 року у рамках тижня моди у Парижі відкрилася грандіозна виставка кутюрних робіт Тьєррі Мюглера під назвою Thierry Mugler, Couturissime. Тоді багато зіркових муз дизайнера прибули у його творіннях. Одним з найяскравіших виходів був у моделі Ірини Шейк, котра знову ж реанімувала вінтажне вбрання — різнокольорову сукню-русалку з корсетним топом із колекції 1997 року. 

Бейонсе 

Пристрасть та провокація: вбрання від Тьєррі Мюглера, котрі обговорювали абсолютно всі 6

У 2009 році Тьєррі Мюглер розробив яскраві вбрання для Бейонсе, коли співачка вирушила у світове турне. Однією з легендарних речей того часу вважається корсет, що імітує корпус мотоцикла Harley Davidson, у якому зірка позувала для обкладинки альбому “I Am… Sasha Fierce”. 

Белла Хадід 

Пристрасть та провокація: вбрання від Тьєррі Мюглера, котрі обговорювали абсолютно всі 7

У 2018 році на тижні моди в Нью-Йорку Белла Хадід відвідала вечірку Harper’s Bazaar Icons в нюдовому обтягуючому комбінезоні Thierry Mugler. Вбрання нагадувало білизну і було занадто відвертим як для вечірнього виходу. Але тоді вихід моделі з бездоганною фігурою запамятали усі. “Сміливо і дивно” — так охарактеризували образ зірки, який й досі є знаковим у її світському житті. 

Дуа Ліпа 

Пристрасть та провокація: вбрання від Тьєррі Мюглера, котрі обговорювали абсолютно всі 8

Протягом останніх трьох років часто образи Мюглера обирала для вечірніх та концертних виходів Дуа Ліпа. Нам запам’яталась її поява на Global Awards 2020 у Лондоні в облягаючій чорній сукні, оздобленій металевими намистинами. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59