fbpx

Принц Гаррі та Меган Маркл забезпечили харчуванням волонтерів та персонал Центру Мартіна Лютера Кінга в Атланті

Принц Гаррі та Меган Маркл забезпечили харчуванням волонтерів та персонал Центру Мартіна Лютера Кінга в Атланті

У день вшанування пам’яті Мартіна Лютера Кінга цього понеділка в США герцог та герцогиня Сассекські показали свою підтримку преподобній Берніс Кінг, яка є головним виконавчим директором Центру соціальних змін ім. М.Л. Кінга.

Як повідомляє представник королівської пари для видання People, вони забезпечили безкоштовним харчуванням персонал та волонтерів, що організували заходи в Центрі.

Місцеві вантажівки з їжею, Paige’s Pastries & Bistro та Parlay Savory Saloon, надавали безкоштовні обіди усім, хто брав участь в реєстрації виборців, навчальних заходах та проєкті зі збору пожертвувань для незахищених та бездомних осіб у Атланті. 

Крім того, в Центрі М.Л.Кінга відбулася щорічна пам’ятна служба, яку проголошував Преосвященний Майкл Брюс Каррі, який зачитував проповідь 2018 року на весіллі у Меган та Гаррі. 

Берніс, донька Мартіна Лютера Кінга молодшого, подякувала королівській парі у Twitter за їжу та вшанування пам’яті її батька. Щиру подяку за підтримку висловив Центр Кінга в окремому твіті.

Користувачі мережі дуже схвально відгукнулися на такий жест принца Гаррі та Меган Маркл. 

Нагадаємо, Мартін Лютер Кінг молодший був всесвітньо відомим борцем за права афроамериканців, проповідником, яскравим оратором, якому в 1964 році присудили Нобелівську премію світу. День вшанування його пам’яті святкують кожного третього понеділка січня. 

Принц Гаррі та Меган Маркл забезпечили харчуванням волонтерів та персонал Центру Мартіна Лютера Кінга в Атланті 1
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59