fbpx

Принц Гаррі підтримав збірну України на «Іграх Нескорених»

Принц Гаррі підтримав збірну України на «Іграх Нескорених»

Герцог Сассекський дав інтерв’ю BBC News, в якому відзначив мужність української команди.

Він зазначив, що більша частина збірної України брала участь у війні проти Росії та після закінчення ігор знову візьметься за спротив. “Вони зняли одну форму, одягли командну, і разом із тренером приїхали сюди. Поспали кілька днів, спробували розвантажитися, а потім відразу втягнулися в роботу. Незабаром вони мають повернутися назад”.

На його думку саме зараз участь українців якнайкраще показує мужність народу та українських військових. “Коли ти бачиш їх, говориш з ними, то видно у їхніх очах те, що довелося пережити лише за останні кілька тижнів, це справді важко. Але вони прийшли з благословення свого президента, і я не думаю, що ці ігри могли б бути такими як зараз, без збірної України”.

Принц також додав, що українська команда втратила декількох своїх гравців. “Один із них був інструктором зі стрільби з лука. Він не вижив. Був убитий у бою”, — сказав герцог Сассекський.

Принц Гаррі підтримав збірну України на «Іграх Нескорених» 1

Незважаючи на тяжкі умови, за плечима української збірної вже 9 медалей — по три золоті, срібні та бронзові. Тож учасники команди продовжуть впевнено відстоювати честь України та привертати увагу світу до російської агресії.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59